Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Protest taksówkarzy - zmiany w ruchu

Uwaga pasażerowie Komunikacji Miejskiej i kierowcy! W związku z protestem taksówkarzy, w godzinach od 9.00 do 11.00 czekają nas zmiany w ruchu drogowym.

1. Taksówki przez większość trasy pojadą dwoma pasami ruchu (dzięki czemu przejazd będzie szybszy i w zwartej kolumnie). 
2. Przy punktach, w których będą składane petycje nie będą podjeżdżały wszystkie pojazdy, główna kolumna protestujących nie będzie się zatrzymywała.
3. Kolumna nie będzie wjeżdżała w ulice Prądnicką 

Kierowcy pojazdów komunikacji zbiorowej będą na bieżąco informowani o przemieszczaniu się kolumny protestujących i zajmowanych przez nią pasach ruchu, dzięki czemu uda się zminimalizować utrudnienia dla autobusów. Komunikacja tramwajowa będzie wstrzymana tylko raz. Podczas trwającego około 15-20 minut skrętu kolumny w ul. Stella Sawickiego tramwaje zostaną zatrzymane na al. Jana Pawła II. 

Zarówno policja, która będzie kierowała ruchem jak i pracownicy ZIKiT i MPK będą w stałym kontakcie z organizatorami protestu, podczas jego trwania.

Przypomnijmy: przejazdu kolumny 1000 samochodów odbędzie się ulicami:

Dobrego Pasterza – Bora Komorowskiego – Lublańska – Opolska –  29 Listopada – Wita Stwosza – Lubomirskiego – Rondo Mogilskie – Mogilska – Jana Pawła II – Węzeł Rayskiego – Stella Sawickiego – Bora Komorowskiego – Rondo Polsadu – Lublańska – Dobrego Pasterza.

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-09-30
Data aktualizacji: 2015-10-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź