Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

TAURON Arena Kraków i ICE Kraków Congress Centre Liderami Małopolski 2014

Kapituła Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski po raz piętnasty przyznała tytuł „Najlepsze Przedsięwzięcie Roku w Małopolsce – Lider Małopolski 2014". W gali wręczenia nagród, która odbyła się w nagrodzonym Centrum Kongresowym ICE wzięła udział Magdalena Sroka, Zastępca Prezydenta ds. Promocji i Kultury, która odebrała nagrody dla dwóch wyróżnionych krakowskich inwestycji: Centrum Kongresowego ICE oraz dla TAURON Areny Kraków.

Specjalne wyróżnienie oraz tytuł Lidera Małopolski 2014 otrzymała TAURON Arena Kraków za największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie halowy obiekt widowiskowo - sportowy. Obiekt pozwala na organizację dużych, prestiżowych wydarzeń sportowych, kulturalnych i biznesowych. Na trzech poziomach widowni zasiąść może do 22 tys. widzów. Arena to także mała hala na 304 osoby, sale konferencyjne, restauracje, bary i 1,3 tys. miejsc parkingowych.

Liderami Małopolski 2014 uznane zostało także ICE Kraków Congress Centre - kluczowy obiekt na małopolskiej mapie przemysłu spotkań. Kapituła konkursu podkreśliła, że ICE Kraków Congress Centre spełnia najwyższe standardy oraz wymagania organizatorów kongresów. Nowoczesna forma architektoniczna, trzy sale główne, trzypoziomowe foyer z widokiem na Wawel oraz lokalizacja w centrum miasta wpłyną na wzmocnienie biznesowego wizerunku Krakowa i Małopolski.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się pod patronatem Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Wojewody Małopolskiego.

GALERIA

liderzy

pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-03-31
Data aktualizacji: 2015-04-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź