Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

O(d)żywianie Miasta na Targu Śniadaniowym

Czy wybieracie się dziś na Targ Śniadaniowy w Krakow

ie? To nie tylko smakowite wydarzenie dla miłośników jedzenia, ale doskonały sposób na dobre rozpoczęcie dnia. Targ będzie odbywać się w każdy weekend (soboty i niedziele) w pięknym gmachu Dworca Kraków Główny.

Fot. Fot. Paweł Krawczyk
Fot. Paweł Krawczyk

Do dyspozycji gości Targu oraz wystawców organizatorzy przygotowali 1300 m2 zabytkowych wnętrz oraz ponad 900 m2 peronu będącego częścią zachowanego Dworca, którą zapełnią zdrową, często produkowaną tradycyjnymi sposobami żywnością dziesiątki wystawców z Małopolski i innych części kraju. Uczestnicy Targu będą mieli okazję zakupić produkty, które zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia. Poza standardową ofertą pieczywa, przetworów, wędlin, nabiału, past, produktów sypkich, owoców, warzyw i innych, na Targu nie zabraknie także produktów kuchni z wielu stron świata. Organizatorzy zaprezentują również bogatą ofertę kulinarną przygotowywaną przez małe koncepty kulinarne, manufaktury oraz krakowskie i małopolskie restauracje.

Dla wygody gości na Retro Peronie rozstawiona będzie jedna z największych jadalni w tej części Polski, w której setki gości przy pysznej aromatycznej kawie, spędzą czas na śniadaniu czy lunchu w towarzystwie przyjaciół i najbliższych.

Targ Śniadaniowy to jednak nie tylko kulinaria. W ciągu tygodnia odbędą się liczne wernisaże i pokazy, koncerty i działania perfomatywne, animacje dla dzieci, warsztaty kulinarne, warsztaty z up'cycklingu, warsztaty tworzenia alternatywnych kosmetyków, spotkania z dietetykami i specjalistami wielu dziedzin.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie: http://targsniadaniowy.pl/.

pokaż metkę
Autor: KK
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący:
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat