Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

„Głos ciszy” – akcja społeczna krakowskich licealistów

2023-11-16

W V Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie ruszył projekt społeczny „Głos ciszy” w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Akcja ma na celu podniesienie świadomości w społeczeństwie na temat zaburzeń integracji sensorycznej oraz nadwrażliwości sensorycznej.

Graj w ping ponga i zdobądź Puchar Bronowic

2023-11-16

Lubisz grać w tenisa stołowego? Chcesz spotkać innych miłośników tej dyscypliny i poczuć smak przyjaznej rywalizacji? Jeśli tak, weź udział w bezpłatnych zawodach „Puchar Bronowic – Open”, organizowanych przez KS Bronowianka.

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie w Krakowie

2023-10-30

Miasto we współpracy z Radiem Kraków realizuje cykl programów informacyjno-edukacyjnych o bezpieczeństwie. Eksperci poruszają w nim tematy związane m.in. z rozwijającą się cyberprzestępczością i hejtem w sieci, zagrożeniami w ruchu drogowym, problemami zdrowia psychicznego. Odsłaniamy skalę i typ zagrożeń, przypominamy, co robić i na co zwrócić uwagę w sytuacjach kryzysowych. Porozmawiajmy o bezpieczeństwie we wtorki i czwartki.

Szczepienia przeciwko grypie

2023-09-19

W sezonie 2023/2024 obowiązują nowe regulacje w zakresie szczepień ochronnych przeciwko grypie. Od 1 września szczepionki są bezpłatne dla osób w wieku 65+, dzieci oraz młodzieży do ukończenia 18 lat.

Zwróć uwagę, jak twoje dziecko korzysta z sieci

2023-09-01

„Zobacz. Zapytaj. Zareaguj” – to hasło nowej kampanii społecznej w Krakowie, która ma na celu zwrócenie uwagi rodziców na to, jak niekorzystny wpływ na zdrowie psychiczne dzieci ma niekontrolowane korzystanie z Internetu.

Znajdź