Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Wakacyjne półkolonie dla dzieci z niepełnosprawnościami

2024-06-13

Profesjonalna opieka dostosowana do potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami, bogata oferta zajęć, integracja, a także szansa na wytchnienie dla opiekunów − miasto po raz kolejny organizuje półkolonie dla dzieci z niepełnosprawnościami. Przez okres wakacji w różnych punktach Krakowa odbędą się zajęcia, w których będzie mogło wziąć udział ponad 340 osób.

Koncert wspierający dzieci z porażeniem mózgowym

2024-06-04

W niedzielę, 16 czerwca, o godz. 17.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się spektakl muzyczno-taneczny „Bez granic”, który będzie okazją do wsparcia dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Będzie to zarazem okazja do wsparcia dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Do wsparcia tej cennej inicjatywy zachęca prezydent Krakowa Aleksander Miszalski, który wydarzenie objął swoim patronatem.

Zawody Crossfit Adaptive – Brak Barier Battle

2024-06-13

W sobotę, 22 czerwca w godz. 10.00–19.00 odbędzie się „Brak Barier Battle 2024” – zawody Crossfit Adaptive dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Areną zmagań zawodników będzie Crossfit 72D, które mieści się przy ul. Zakopiańskiej 72D. Ponadto, podczas trwania zawodów do dyspozycji uczestników wydarzenia będzie całe centrum treningowe.

Spotkajmy się ze sobą w TAURON Arenie Kraków

2024-06-06

„Spotkajmy się ze sobą!” to projekt, na który składają się warsztaty i panele skierowane do szerokiego grona odbiorców. Każde z wydarzeń porusza ważny i bardzo aktualny problem, dotyczący m.in. chorób ze spectrum autyzmu, zagadnień lęku i strachu, emocji, codziennego stresu, aktywnego wspierania osoby w kryzysie życiowym czy zagadnienia związane z przemocą psychiczną w związkach z osobami z zaburzeniem osobowości. Drugie spotkanie już dziś, 13 czerwca.

Trenuj w Krakowie!

2024-06-12

W najbliższą sobotę, 15 czerwca zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia biegowe dla dorosłych i trening nordic walking. Z kolei w niedzielę, 16 czerwca zapraszamy wszystkie zainteresowane panie na wydarzenie „Kobiety w biegu”!

Już 16 czerwca wystartuje XXI Bieg Twierdzy Kraków

2024-06-12

Już w najbliższą niedzielę, 16 czerwca, wystartuje XXI edycja Biegu Twierdzy Kraków. W tym roku uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się z dystansem 5 lub 10 km w otoczeniu fortu artyleryjskiego Bodzów.

bezpłatne treningi gry w bule
XVIII XVIII XI

Bezpłatne treningi gry w bule

2024-06-11

W Krakowie odbywają się stałe treningi gry w bule. Chętni mogą się zgłaszać do zajęć w jednym z trzech bulodromów.

Puchar Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym w Krakowie

2024-06-11

Od 13 do 16 czerwca na sztucznym torze kajakarstwa górskiego w Ośrodku Sportu i Rekreacji KOLNA odbywają się zawody Pucharu Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym. Kraków po raz czwarty w historii gości zawody tej rangi.

VW Beach Pro Tour Futures Kraków

Turniej w siatkówce plażowej z mocnym dopingiem krakowian

2024-06-11

Wygrana reprezentantów Niemiec, srebro młodych Polaków i sukces organizacyjny – tak w skrócie można określić męski turniej VW Beach Pro Tour Futures Kraków by Orlen Paliwa. Pierwsza część wydarzenia za nami. Od 13 czerwca do rywalizacji przystępują siatkarki.

Finały Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie mężczyzn i kobiet

2024-06-11

12 czerwca w Krakowie ruszayły finały Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie mężczyzn (12-15 czerwca) i kobiet (13-16 czerwca). Organizatorem wydarzenia jest AZS Politechniki Krakowskiej. W stawce mocna ekipa tenisistów krakowskich uczelni. Partnerem AMP w tenisie jest Miasto Kraków.

Znajdź