Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

SMART CITY_HACK

W dniach 28 maja – 1 czerwca 2014 roku w Krakowskim Parku Technologicznym odbędą się bezpłatne warsztaty SMART CITY_HACK. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja ePaństwo, Warsztat Innowacji Społecznych, inicjatywa Otwarta Małopolska oraz Krakowski Park Technologiczny.

SMART CITY_HACK to wspólne działanie instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, prywatnych ekspertów oraz programistów prowadzone w celu znalezienia innowacyjnych rozwiązań dla różnych problemów Krakowa. Wydarzenie merytorycznie opiera się na efektach warsztatów przeprowadzonych w ramach projektu SMART_KOM.

SMART CITY_HACK podzielone zostało na dwa etapy: City Design Challenge (28-31 maja), czyli  praca grupowa w metodyce design thinking (myślenie projektowe), który odpowiadać będzie za analizę problemu i wypracowywanie rozwiązania oraz City Hackaton (31 maja -1 czerwca) - maraton programistyczny - podczas którego programiści i graficy będą przygotowywać aplikacje ułatwiające życie w mieście.

Warunkiem udziału w bezpłatnych warsztatach oraz w hackatonie jest wcześniejsza rejestracja na stronie smartcityhack.wordpress.com/rejestracja.

pokaż metkę
Autor: JAN MACHOWSKI
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2014-05-20
Data aktualizacji: 2014-05-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź