Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Majowa Jutrzenka na Małym Rynku

Wszystkich mieszkańców i turystów, którzy postanowili spędzić Święto Konstytucji 3 Maja w Krakowie zapraszamy do udziału w 52. Lekcji Śpiewania „Majowa Jutrzenka", która odbędzie się dziś (3 maja) o godz. 17:00 na Małym Rynku. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Tematem Lekcji Śpiewania z udziałem artystów kabaretu Loch Camelot i śpiewającej publiczności będą pieśni tematycznie związane ze Świętem Konstytucji 3 Maja i nie tylko. W związku z przypadającym w tym roku jubileuszem 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego gośćmi Lekcji Śpiewania będą przedstawiciele tej najstarszej polskiej wyższej uczelni. Na finał organizatorzy zapraszają wszystkich do Poloneza z Baletem Dworskim Cracovia Danza.

Lekcja Śpiewania odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Kancelaria Prezydenta przygotowała dla publiczności 3000 śpiewników. Dodatkowe informacje i śpiewniki w formie elektronicznej są dostępne na stronie Biblioteki Polskiej Piosenki: www.bibliotekapiosenki.pl.

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA FIEDOROWICZ-RAZMUS
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-05-02
Data aktualizacji: 2014-05-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź