Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Informacja archiwalna

Projekt Connect Kraków – Cooperation and Networking

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków, we współpracy z działającymi w Krakowie organizacjami studenckimi zdecydowało się na organizację pierwszej młodzieżowej konferencji networkingowej pod nazwą „Connect Kraków – Cooperation and Networking”.
Termin: 15 grudnia 2011 r.
Osoba kontaktowa Piotr Kaczor
Telefon: 668 012 150
Email: piotr.kaczor@aegee.krakow.pl
WWW: www.aegee.krakow.pl

Wydarzenie odbędzie się już 15 grudnia 2011 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego i w Hotelu Ruczaj. Rozpocznie się o godzinie 11:00. Celem konferencji jest zebranie ok. 100 przedstawicieli władz działających w Krakowie organizacji pozarządowych działających na rzecz ludzi poniżej 30. roku życia, prowadzące do wypracowania zasad współpracy i propozycji wspólnych projektów.

Docelowo, ConnectKraków ma wspomóc integrację środowiska studenckich organizacji pozarządowych, zwiększenie poziomu współpracy między nimi i skuteczniejszą reprezentację interesów młodzieży na gruncie lokalnym. W programie przewidziano W programie projektu przewidziano panele dyskusyjne, warsztaty i prezentacje organizacji w których udział wezmą przedstawiciele takich stowarzyszeń jak: ESN, AIESEC, NZS, SIFE, BEST AGH, AZS, EESTEC, IAESTE, ELSA, Lewiatan Forum Młodych, SFBCC, IFMSA, Związek Studentów Polskich czy Polska Rada Organizacji Młodzieżowych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji wszystkich reprezentantów organizacji pozarządowych działających na terenie Krakowa. Aby wziąć udział w konferencji należy zgłosić swoją organizację (jeśli nie zostało to jeszcze zrobione) i zarejestrować się jako uczestnik na stronie internetowej projektu: www.ck.aegee.krakow.pl.

Organizator, czyli Europejskie Forum Studentów AEGEE Kraków jest lokalnym oddziałem Europejskiego Forum Studentów AEGEE, które jest interdyscyplinarną, międzynarodową organizacją posiadającą doświadczenie w organizowaniu projektów na poziomie europejskim i lokalnym. Skupia studentów różnych kierunków i uczelni. Celem stowarzyszenia jest propagowanie idei tolerancji i wspólnej Europy.

pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA JURCZYK
Podmiot publikujący: