Pod patronatem Prezydenta

Znajdź patronat
Konferencja 'Proza dwudziestolecia międzywojennego z dzisiejszej perspektywy'

Konferencja została zorganizowana z okazji jubileuszu 80-lecia urodzin Profesora Bolesława Farona i 80-lecia śmierci polskiego prozaika Zbigniewa Uniłowskiego, którego twórczością Pan Profesor Faron się zajmował.

Spartan Race Sprint Krakow

Spartan Race to największa marka na świecie wśród biegów przeszkodowych. Wyścigi, w których startuje ponad 1 milion uczestników, odbywają się w 21 krajach na 5 kontynentach. Spartan Race organizuje swoje Mistrzostwa Świata i Europy, prowadzi klasyfikację dla każdego. Swoje miejsce znajdzie osoba lubiąca rywalizację, ścigając się w wyścigu Elity, oraz osoby początkujące lub takie, które chcą się dobrze bawić w kategorii Open.

IX Ogólnopolski Kongres Smart City - założenia i perspektywy
Kongres SMART CITY - założenia i perspektywy to forum wymiany opinii, doświadczeń i dobrych praktyk inteligentnych miast. Wydarzenie stanie się również okazją do zaprezentowania i konsultacji nowoczesnych technologii.
6. Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera

Ośrodek dla Osób z Autyzmem „EFFATHA” i Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych „Zacisze” już po raz szósty zapraszają na Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera. Wydarzenie odbędzie się w ramach Międzynarodowego Tygodnia Autyzmu.

X Jubileuszowy Koncert Chórów Projektu 'Akademia Chóralna Śpiewająca Polska'

X Jubileuszowy Małopolski Koncert Chórów Projektu Akademia Chóralna Śpiewająca Polska to przedsięwzięcie realizowane wspólnie przez Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18 w Krakowie i Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu.

II Forum Green Smart City – głos nauki w walce ze smogiem

Zapraszamy na II Forum Green Smart City - głos nauki w walce ze smogiem. 

Konferencja 'Rejestracja Stanu Cywilnego w Polsce w 70-lecie jednolitej rejestracji stanu cywilnego' w 70. rocznicę powołania Świeckiej Rejestracji Stanu Cywilnego w Polsce

8 grudnia 2016 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa odbędzie się uroczysta konferencja „Rejestracja stanu cywilnego Polsce w 70-lecie jednolitej rejestracji Stanu cywilnego”.

Przemysłowa jesień w Targach w Krakowie
Ostatni kwartał roku 2016 r. to branżowe targi, specjalistyczne konferencje, biznesowe spotkania, profesjonalne szkolenia oraz prezentacje najnowszych produktów, technologii i rozwiązań. Nadchodzący jesienny sezon targowy odbędzie się pod znakiem imprez przemysłowych.
Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC
CYBERSEC jest pierwszym w Polsce i jednym z nielicznych w Europie cyklicznym wydarzeniem o charakterze public policy conference, poświęconym strategicznym aspektom cyberprzestrzeni i cyberbezpieczeństwa.