Pod patronatem Prezydenta

Znajdź patronat
28. Międzynarodowy Festiwal Kompozytorów Krakowskich

Tegoroczny 28. Międzynarodowy Festiwal Kompozytorów Krakowskich kontynuuje ideę poprzednich edycji – prezentowanie rodzimych twórców w kontekście sztuki światowej. W tym roku będzie to muzyka krajów latynoamerykańskich. Podczas 12 koncertów, oprócz polskich twórców, zaprezentowane zostaną dzieła kompozytorów z Portugalii, Meksyku, Argentyny i Brazylii.

Jubileuszowa Konferencja Konserwatorska dedykowana pamięci prof. Zofii Medweckiej z okazji 60. rocznicy powstania Sekcji Konserwacji Dzieł Sztuki Okręgu Krakowskiego ZPAP

Konferencja Konserwatorska 60 lat Sekcji Konserwacji w Krakowie 19-20 kwietnia

Sekcja Konserwacji Dzieł Sztuki Krakowskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Plastyków, od lat reprezentująca i integrująca środowisko małopolskich konserwatorów dzieł sztuki, we współpracy z Wydziałem Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, zaprasza do wzięcia udziału w jubileuszowej, dwudniowej  konferencji, będącej częścią zakończenia obchodów 60-lecia jej powstania.

XIII Ogólnopolskiego Sympozjum z cyklu 'Krakowskie Spotkania z INSPIRE'

XIII Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu „Krakowskie Spotkania z INSPIRE” na temat „Jakość powietrza – od pomiarów do prezentacji”, które odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2017 r. w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, ul. Rajska 12, 31-124 Kraków.

Kalendarz wydarzeń Baletu Cracovia Danza w roku 2017

Prezentujemy najbliższe wydarzenia Baletu Dworskiego Cracovia Danza!

Spartan Race Sprint Krakow

Spartan Race to największa marka na świecie wśród biegów przeszkodowych. Wyścigi, w których startuje ponad 1 milion uczestników, odbywają się w 21 krajach na 5 kontynentach. Spartan Race organizuje swoje Mistrzostwa Świata i Europy, prowadzi klasyfikację dla każdego. Swoje miejsce znajdzie osoba lubiąca rywalizację, ścigając się w wyścigu Elity, oraz osoby początkujące lub takie, które chcą się dobrze bawić w kategorii Open.

Ósma edycja konferencji 'East meets West 2017'

Ósma edycja największej studenckiej konferencji z branży naftowo-gazowniczej w Europie!

II Ogólnopolska Konferencja 'Starość jak ją widzi psychologia: siła umysłu w starości'

Katedra Psychologii Rozwoju Człowieka Instytutu Psychologii Akademii Ignatianum, Komisja Psychologii Oddziału Krakowskiego Polskiej Akademii Nauk oraz Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Psychologicznego zapraszają do udziału 2. konferencji Starość jak ją widzi psychologia z przewodnim tematem Siła umysłu w starości.

premiery Krakowskiej Opery Kameralnej w aktualnym sezonie artystycznym

Sezon Jubileuszowy 25-lecia działalności teatru

obchody 100-lecia urodzin Zuzanny Ginczanki

Fundacja Miasto Literatury i Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają na obchody 100-lecia urodzin Zuzanny Ginczanki, wybitnej polskiej poetki żydowskiego pochodzenia.

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny 'Kaktus'

Konkurs „Kaktus” skierowany jest do uczniów klas III małopolskich szkół podstawowych.