Pod patronatem Prezydenta

Znajdź patronat
konferencja 'Proza dwudziestolecia międzywojennego z dzisiejszej perspektywy'

Konferencja została zorganizowana z okazji jubileuszu 80-lecia urodzin Profesora Bolesława Farona i 80-lecia śmierci polskiego prozaika Zbigniewa Uniłowskiego, którego twórczością Pan Profesor Faron się zajmował.

IX Ogólnopolski Kongres Smart City - założenia i perspektywy
Kongres SMART CITY - założenia i perspektywy to forum wymiany opinii, doświadczeń i dobrych praktyk inteligentnych miast. Wydarzenie stanie się również okazją do zaprezentowania i konsultacji nowoczesnych technologii.
6. Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera

Ośrodek dla Osób z Autyzmem „EFFATHA” i Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych „Zacisze” już po raz szósty zapraszają na Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera. Wydarzenie odbędzie się w ramach Międzynarodowego Tygodnia Autyzmu.

X Jubileuszowy Koncert Chórów Projektu 'Akademia Chóralna Śpiewająca Polska'

X Jubileuszowy Małopolski Koncert Chórów Projektu Akademia Chóralna Śpiewająca Polska to przedsięwzięcie realizowane wspólnie przez Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18 w Krakowie i Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu.

II Forum Green Smart City – głos nauki w walce ze smogiem

Zapraszamy na II Forum Green Smart City - głos nauki w walce ze smogiem. 

Konferencja 'Rejestracja Stanu Cywilnego w Polsce w 70-lecie jednolitej rejestracji stanu cywilnego' w 70. rocznicę powołania Świeckiej Rejestracji Stanu Cywilnego w Polsce

8 grudnia 2016 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa odbędzie się uroczysta konferencja „Rejestracja stanu cywilnego Polsce w 70-lecie jednolitej rejestracji Stanu cywilnego”.

Przemysłowa jesień w Targach w Krakowie
Ostatni kwartał roku 2016 r. to branżowe targi, specjalistyczne konferencje, biznesowe spotkania, profesjonalne szkolenia oraz prezentacje najnowszych produktów, technologii i rozwiązań. Nadchodzący jesienny sezon targowy odbędzie się pod znakiem imprez przemysłowych.
Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC
CYBERSEC jest pierwszym w Polsce i jednym z nielicznych w Europie cyklicznym wydarzeniem o charakterze public policy conference, poświęconym strategicznym aspektom cyberprzestrzeni i cyberbezpieczeństwa.
Festiwal 'Wawel o zmierzchu'
7 lipca - 27 sierpnia 2016 r.
Festiwal „Wawel o zmierzchu” po raz dziewiąty Muzyka na królewskich dziedzińcach Kraków, 2 lipca - 27 sierpnia 2016
40. Jubileuszowe Targi Sztuki Ludowej w Krakowie - 2016 r.
Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej organizowane są już od 40 lat na Rynku Głównym przy Ratuszu w Krakowie. To coroczne wydarzenie może pochwalić się długą, sięgającą 1973 roku tradycją. Wtedy bowiem odbyły się pierwsze, wówczas jeszcze nie Międzynarodowe, lecz Ogólnopolskie, Targi Sztuki Ludowej. W tym roku Targi mają dla nas ogromne znaczenie – obchodzimy Jubileusz 40-lecia Targów.