Pod patronatem Prezydenta

Znajdź patronat
 Festiwal Wnętrz – Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz

FESTIWAL WNĘTRZ zaprasza!

Tradycyjnie już inspiracją do identyfikacji wizualnej targów stał się kolor roku ogłaszany przez Instytut Pantone.
W tym roku to świeży odcień zieleni,  Greenery.

 

Kalendarz imprez targowych w roku 2017

                                                         

XVII Kongres Medycyny Rodzinnej „Hejnał na 25-lecie”

Kongres Medycyny Rodzinnej to najważniejsze spotkanie naukowe dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. W tym roku będzie mu towarzyszyć jubileusz ćwierćwiecza istnienia medycyny rodzinnej
w Polsce.

XVII Ogólnopolski Konkurs Papieski pt. Być jak Brat naszego Boga

Zapraszamy dzieci oraz młodzież do 20 roku życia do udziału w konkursie plastycznym i fotograficznym pt. „Być jak Brat naszego Boga”.

Juwenalia Krakowskie 2017

Juwenalia Krakowskie to wielkie, studenckie święto. Różnorodna muzyka, wspaniałe imprezy i niezapomniana atmosfera – to czeka nas podczas 6 dni Juwenaliów Krakowskich 2017.

Rowerowe zawody dla dzieci o Puchar Kubusia Puchatka 2017

Rowerowe zawody o Puchar Kubusia Puchatka 2017 to impreza sportowa dla najmłodszych. Prawo startu mają dzieci w wieku do 9 lat.

73. Światowy Kongres Odlewnictwa

73. Światowy Kongres Odlewnictwa, który pod hasłem „Kreatywne Odlewnictwo” odbędzie się w Krakowie w dniach 23-27 września 2018 roku, kierowany jest do wszystkich osób, firm, organizacji, redakcji itp. zainteresowanych lub związanych z przemysłem odlewniczym.

Krajowy Kongres Sekretarzy 2017

W dniach 29-30 maja 2017 r. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wraz z Forami Sekretarzy samorządów terytorialnych z całego kraju organizują w Krakowie Krajowy Kongres Sekretarzy. Gospodarzem wydarzenia jest działające przy FRDL Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administracji Forum Sekretarzy Samorządów Polski Południowej, które w tym roku obchodzi Jubileusz 25-lecia.

XIII Ogólnopolskiego Sympozjum z cyklu 'Krakowskie Spotkania z INSPIRE'

XIII Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu „Krakowskie Spotkania z INSPIRE” na temat „Jakość powietrza – od pomiarów do prezentacji”, które odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2017 r. w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, ul. Rajska 12, 31-124 Kraków.

Kalendarz wydarzeń Baletu Cracovia Danza w roku 2017

Prezentujemy najbliższe wydarzenia Baletu Dworskiego Cracovia Danza!