Pod patronatem Prezydenta

Znajdź patronat
III Ogólnopolska Konferencja z cyklu 'Starość jak ją widzi psychologia'

Instytut Psychologii Akademii Ignatianum w Krakowie, Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Komisja Psychologii Krakowskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk, Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Psychologicznego zapraszają do udziału w III konferencji Starość jak ją widzi psychologia z przewodnim tematem Szanse rozwoju w starości. Konferencja odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2019 w Akademii Ignatianum w Krakowie.

Dog & Cat Conference Kraków 2019

Stowarzyszenie Dog Rescue od wielu lat pomaga bezdomnym zwierzętom w ich, często bardzo ciężkiej, drodze ku lepszej przyszłości. Ratujemy, leczymy, rehabilitujemy, uczymy, socjalizujemy, resocjalizujemy i przekazujemy do nowych, kochających domów setki psów oraz kotów każdego roku. Praca ta daje nam niezwykłą satysfakcję i motywację do działania.

 

VI Międzynarodowy Festiwal Teatru 'Wschód - Zachód'

Od Wschodu po Zachód na początku był TEATR

 

Międzynarodowy Festiwal Teatru Ukraińskiego „Wschód-Zachód” to cykliczne wydarzenie organizowane przez Fundację Widowisk Masowych oraz Centrum Młodzieży im. dr Henryka Jordana w Krakowie. W tym roku odbędzie się po raz szósty - w dniach 07-15 kwietnia zostaną zaprezentowane spektakle 18 zespołów teatralnych z Ukrainy, Niemiec, Finlandii, Armenii oraz Polski. Tegoroczne motto festiwalu: „Na początku był TEATR”, nawiązuje do początków w teatrze, do teatr koryferiuszy i reformatorów w Ukrainie. Jego celem jest przedstawienie klasyki światowej w interpretacji grup z Ukrainy, a także ukraińskiej klasyki w wydaniu teatrach innych krajów. Zarówno spektakle jak i wydarzenia towarzyszące Festiwalowi mają krzewić kulturę wśród młodego pokolenia bez względu na różnice narodowościowe czy kulturowe.

II Festiwal i Konkurs Pianistyczny 'Piano e Forte' 2019

Zespół Szkół Muzycznych w Wieliczce oraz Towarzystwo Muzyczno-Artystyczne Sfogato w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na II Festiwal i Konkursu Pianistyczny „Piano e Forte” 2019.

Mobile Trend Awards

Największa w Polsce konferencja dedykowana wykorzystaniu kanału mobile w biznesie. Sześć bloków tematycznych, merytoryczne prelekcje, najlepsi eksperci, panele dyskusyjne, quiz wiedzy o mobile, networking oraz prestiżowa gala czekają na wszystkich uczestników wydarzenia. Ciebie również nie może zabraknąć w marcu w Krakowie!

27. Małopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa

Cele 27. Małopolskiego Konkursu Uczniów Fryzjerstwa to przede wszystkim umożliwienie młodzieży sprawdzenia poziomu posiadanych umiejętności praktycznych w zawodzie fryzjer, a także podniesienie poziomu kształcenia zawodowego, motywowanie uczestników do podejmowania twórczych zadań, umożliwienie wykazania się umiejętnościami wykonania określonych prac oraz sprawnego posługiwania się narzędziami, trening umiejętności organizowania stanowiska pracy, uświadomienie potrzeby ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji, jak również wymiana doświadczeń między uczestnikami Konkursu.

 

Forum Gospodarki Energetycznej Kraków 2019

Wzorem ubiegłego roku Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz Gospodarki Energetycznej Polski zapraszają do udziału w konferencji Forum Gospodarki Energetycznej KRAKÓW 2019, która odbędzie się w dniach 17-19 marca 2019 roku.

VI Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Przyrodniczej 'Nasza Ziemia'

Samorządowe Przedszkole nr 45 im. Kubusia Puchatka w Krakowie zaprasza przedszkolaków do udziału w VI Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Przyrodniczej „NASZA ZIEMIA”, który odbędzie się 04 kwietnia 2019 r. w Samorządowym Przedszkolu nr 45 w Krakowie, ul. Piekarska 14.

VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Rodziny Grobliczów

Celem konkursu jest promocja muzyki skrzypcowej wśród młodych ludzi i zapoznanie młodzieży z polską twórczością lutniczą, a zwłaszcza z arcydziełami krakowskich lutników z rodziny Grobliczów, żyjących i tworzących w XVI-XVIII wieku.