Pod patronatem Prezydenta

Znajdź patronat
Koncert Leszka Długosza 'Wiosna, Duchy, Planty' oraz wystawa in memoriam Michał Świder

„Wiosna, Duchy, Planty...”  to urodzinowy wieczór literacko - muzyczny krakowskiego Barda  Leszka Długosza, kompozytora, literata, aktora, który odbędzie się  16 czerwca o godzinie 19.00  w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, gdzie przed laty poeta studiował. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa upamiętniająca Michała Świdra, niedawno zmarłego przyjaciela poety, znakomitego krakowskiego malarza.

XIV Integracyjny Turniej Piłki Nożnej 'Na Zielonej Murawie'

W dniach 18 i 25 czerwca 2019 roku na obiekcie Zwierzynieckiego Klubu Sportowego w Krakowie odbędzie się XIV Integracyjny Turniej Piłki Nożnej NA ZIELONEJ MURAWIE. W tegorocznej edycji turnieju weźmie udział 16 zespołów z ośrodków zajmujących się rehabilitacją i terapią osób niepełnosprawnych. Wzorem lat poprzednich Patronami honorowymi turnieju będą Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski i Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, patronat obejmie również Rada Dzielnicy VII Miasta Krakowa Zwierzyniec. Patronat medialny nad turniejem tradycyjnie obejmą Telewizja Polska Oddział Kraków i Radio Kraków, a patronat sportowy Małopolski Związek Piłki Nożnej, Cracovia i Wisła Kraków S.A.

Festiwal Joga Party 2019

Już po raz trzeci spotkamy się w Fortach Kleparz, świętując festiwalowo Międzynarodowy Dzień Jogi!

Festiwal Joga Party jest dla każdego! Być może już spróbowaliście czym jest joga i lubicie ją tak jak my lub może zastanawiacie się „czy to na pewno jest dla mnie?” …

XIX Międzynarodowy Zlot Miłośników VW GarBusa - 'Garbojama 2019'

W dniach od 4 do 7 lipca 2019 roku członkowie klubu “Garbata Stokrotka” serdecznie zapraszają na kolejną, wyjątkową 19-stą, edycję Europejskiego Zlotu VW GarBusa “GARBOJAMA 2019”, która tradycyjnie odbędzie się w Ośrodku „Nad Zalewem” w Budzyniu (wcześniej Kryspinowie) koło Krakowa – Zalew na Piaskach.

Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS 2019

9-10 maja na kampusie Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie odbędzie się finał piątej edycji Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS. Jest to ogólnopolski projekt realizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest wyłonienie najbardziej utalentowanych konstruktorów spośród studentów najlepszych polskich uczelni.

Mistrzostwa Krakowa Amatorów Matchplay 2019 w golfie

Golf powoli zyskuje popularność w Krakowie. Na polu golfowym w Ochmanowie pod Krakowem od lat rozgrywanych jest wiele turniejów. Kilka z nich ma swoją tradycję i znaczenie. Wśród nich turniej charytatywny Koliber czy turniej O Pierścień św. Kingi.

Obchody jubileuszu 60-lecia Samorządowego Przedszkola nr 45 im. Kubusia Puchatka

Samorządowe Przedszkole nr 45 im. Kubusia Puchatka w Krakowie ma już 60 lat! W piątek 24 maja odbędą się z tej jubileuszowe uroczystości.

Otwarcie Krakowskiego Ośrodka Chirurgii Robotycznej

Pacjenci z południowo – wschodniej Polski zyskali dostęp do innowacyjnej metody wykonywania operacji chirurgicznych. Krakowski Szpital na Klinach, należący do Grupy Neo Hospital zakupił najnowszej generacji robota medycznego da Vinci i już w kwietniu przeprowadzi pierwszą operację z jego wsparciem.

II Festiwal i Konkurs Pianistyczny 'Piano e Forte' 2019

Zespół Szkół Muzycznych w Wieliczce oraz Towarzystwo Muzyczno-Artystyczne Sfogato w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na II Festiwal i Konkursu Pianistyczny „Piano e Forte” 2019.