Pod patronatem Prezydenta

Znajdź patronat
Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Już 7-8 września zapraszamy Państwa do Centrum Targowego Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14 na pierwszą po wakacjach Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań, na której pojawi się wiele jesiennych nowości mieszkaniowych!

II edycja projektu 'Niepodległa w sztuce'

W ramach obchodów 80. Rocznicy wybuchu II wojny światowej, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych LEGE ARTIS wraz z Artystami zaprasza na wyjątkową wystawę dzieł malarskich i rzeźbiarskich.

Misja Medyczna Doctors Africa

Doctors Africa to grupa lekarzy, studentów, managerów i dziennikarzy, których połączyła chęć niesienia pomocy, pasja i zaangażowanie i wspólny cel, jakim jest stworzenie struktury edukacyjno-pomocowej w Afryce południowo-wschodniej. Na miejscu chcemy pomagać lokalnej społeczności, ale i zrzeszać osoby z konkretnymi umiejętnościami tak, by mogły dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Kongres Mediacji oraz II Dzień Mediacji Administracyjnej

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie organizuje Międzynarodowy Kongres Mediacji,  który odbędzie się w dniach 11-12 września w Krakowie. Celem wydarzenia jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń w zakresie stosowania mediacji, także w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym. 

Koduj z Gigantami
14-15 września 2019 r.

Dynamiczny rozwój technologii, powszechna dostępność urządzeń mobilnych, szybsza komunikacja i przepływ informacji - wszystko to, co dzieję się obecnie wokół nas sprawia, że przybywa coraz więcej zawodów związanych z IT. Jeszcze dekadę temu niewiele osób by pomyślało, jak szeroką drogę rozwoju może oferować programowanie, projektowanie aplikacji czy kreowanie wizerunku internetowego. Tymczasem grono specjalistów w tym zakresie wciąż rośnie, co nieprzerwanie generuje powstawanie nowych zawodów - zawodów przyszłości. 

 

6. KrwioBIEG Kraków
5 października 2019 r.

6.KrwioBIEG Kraków to największa impreza sportowa Polskiego Czerwonego Krzyża, który w  2019 roku obchodzi 100-lecie działalności i jest najbardziej znaną organizacją pomocową w kraju.

5 października 2019 r. Bulwarami Wiślanymi w Krakowie pobiegnie tysiąc osób w geście solidarności z tymi, kto oddając krew pomaga innym cieszyć się życiem i zdrowiem.

100-lecie Polskiego Komitetu Olimpijskiego

12 października 1919 r. w Hotelu Europejskim w Krakowie przedstawiciele władz państwowych i działacze sportowi powołali do życia Komitet Udziału Polski w Igrzyskach Olimpijskich (obecnie obowiązująca nazwa - Polski Komitet Olimpijski - funkcjonuje od 1925 roku). Stuletnia działalność PKOl wniosła trwały wkład do międzynarodowego ruchu olimpijskiego, a wielu polskich olimpijczyków zapisało się w historii światowego sportu. PKOl prowadzi stałą działalność w obszarach: edukacji olimpijskiej; promocji aktywności fizycznej, idei fair play, równości kobiet w sporcie, a także inicjatywy opierające się na współpracy z przedstawicielami świata sztuki.

XIV Integracyjny Turniej Piłki Nożnej 'Na Zielonej Murawie'

W dniach 18 i 25 czerwca 2019 roku na obiekcie Zwierzynieckiego Klubu Sportowego w Krakowie odbędzie się XIV Integracyjny Turniej Piłki Nożnej NA ZIELONEJ MURAWIE. W tegorocznej edycji turnieju weźmie udział 16 zespołów z ośrodków zajmujących się rehabilitacją i terapią osób niepełnosprawnych. Wzorem lat poprzednich Patronami honorowymi turnieju będą Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski i Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, patronat obejmie również Rada Dzielnicy VII Miasta Krakowa Zwierzyniec. Patronat medialny nad turniejem tradycyjnie obejmą Telewizja Polska Oddział Kraków i Radio Kraków, a patronat sportowy Małopolski Związek Piłki Nożnej, Cracovia i Wisła Kraków S.A.

Festiwal Joga Party 2019

Już po raz trzeci spotkamy się w Fortach Kleparz, świętując festiwalowo Międzynarodowy Dzień Jogi!

Festiwal Joga Party jest dla każdego! Być może już spróbowaliście czym jest joga i lubicie ją tak jak my lub może zastanawiacie się „czy to na pewno jest dla mnie?” …

XIX Międzynarodowy Zlot Miłośników VW GarBusa - 'Garbojama 2019'

W dniach od 4 do 7 lipca 2019 roku członkowie klubu “Garbata Stokrotka” serdecznie zapraszają na kolejną, wyjątkową 19-stą, edycję Europejskiego Zlotu VW GarBusa “GARBOJAMA 2019”, która tradycyjnie odbędzie się w Ośrodku „Nad Zalewem” w Budzyniu (wcześniej Kryspinowie) koło Krakowa – Zalew na Piaskach.