Pod patronatem Prezydenta

Znajdź patronat
kalendarz wydarzeń Baletu Cracovia Danza w roku 2017

Prezentujemy najbliższe wydarzenia Baletu Dworskiego Cracovia Danza!

Spartan Race Sprint Krakow

Spartan Race to największa marka na świecie wśród biegów przeszkodowych. Wyścigi, w których startuje ponad 1 milion uczestników, odbywają się w 21 krajach na 5 kontynentach. Spartan Race organizuje swoje Mistrzostwa Świata i Europy, prowadzi klasyfikację dla każdego. Swoje miejsce znajdzie osoba lubiąca rywalizację, ścigając się w wyścigu Elity, oraz osoby początkujące lub takie, które chcą się dobrze bawić w kategorii Open.

Ósma edycja konferencji 'East meets West 2017'

Ósma edycja największej studenckiej konferencji z branży naftowo-gazowniczej w Europie!

II Ogólnopolska Konferencja 'Starość jak ją widzi psychologia: siła umysłu w starości'

Katedra Psychologii Rozwoju Człowieka Instytutu Psychologii Akademii Ignatianum, Komisja Psychologii Oddziału Krakowskiego Polskiej Akademii Nauk oraz Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Psychologicznego zapraszają do udziału 2. konferencji Starość jak ją widzi psychologia z przewodnim tematem Siła umysłu w starości.

premiery Krakowskiej Opery Kameralnej w aktualnym sezonie artystycznym

Sezon Jubileuszowy 25-lecia działalności teatru

obchody 100-lecia urodzin Zuzanny Ginczanki

Fundacja Miasto Literatury i Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają na obchody 100-lecia urodzin Zuzanny Ginczanki, wybitnej polskiej poetki żydowskiego pochodzenia.

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny 'Kaktus'

Konkurs „Kaktus” skierowany jest do uczniów klas III małopolskich szkół podstawowych.

 

Rok Jubileuszowy 100-lecia Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie

W roku 2017 przypada Jubileusz 100-lecia Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. W dniach 9–10 czerwca 2017 r., planowane są główne uroczystości  jubileuszowe.

IX Ogólnopolski Kongres Smart City - założenia i perspektywy
Kongres SMART CITY - założenia i perspektywy to forum wymiany opinii, doświadczeń i dobrych praktyk inteligentnych miast. Wydarzenie stanie się również okazją do zaprezentowania i konsultacji nowoczesnych technologii.
6. Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera

Ośrodek dla Osób z Autyzmem „EFFATHA” i Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych „Zacisze” już po raz szósty zapraszają na Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera. Wydarzenie odbędzie się w ramach Międzynarodowego Tygodnia Autyzmu.