Pod patronatem Prezydenta

Znajdź patronat
XVI edycja projektu 'Szkoła Debaty'

Szkoła Debaty to całoroczny projekt edukacyjno-wychowawczy, który zbiera reprezentantów krakowskich liceów wokół idei Debat Oksfordzkich.

132. Krakowskia Giełdy Domów i Mieszkań

Serdecznie zapraszamy Państwa na 132. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań, która odbędzie się w dniach 16-17 lutego 2019 roku w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

VI Liceum Ogólnokształcące, jedno z najstarszych liceów w Krakowie pragnie po raz piąty w sposób szczególny uczcić ten wyjątkowy dzień.

38. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej 'Shanties'

Kiedy w 1519 roku z portu w Sewilli Ferdynand Magellan wyruszał w wokółziemską wyprawę czy myślał jak będzie ponadczasowa? Czy śniło mu się, że historia podróży w nieznane przetrwa wieki, a o wyprawie setki lat później będą uczyć się dzieci ze szkolnych podręczników?  Tego nie wiemy, wiemy jednak, że wyczynem swym sięgał marzeniami za horyzont...

II Festiwal i Konkurs Pianistyczny 'Piano e Forte' 2019

Zespół Szkół Muzycznych w Wieliczce oraz Towarzystwo Muzyczno-Artystyczne Sfogato w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na II Festiwal i Konkursu Pianistyczny „Piano e Forte” 2019.

XXII Wystawa i Aukcja Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej 'Bądźcie z nami'

W poniedziałek 4 marca 2019 r.  o godz. 18.00  sale hotelu NOVOTEL City West wypełnią kolorowe prace plastyczne  podopiecznych Stowarzyszenia "Bądźcie z nami”.  Po raz kolejny, dzięki gościnności hotelu, Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym wspólnie z dyrekcją  zorganizuje tu Wystawę i Aukcję Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.  Na wystawie pojawią się tempery, oleje, akwarele, a nawet małe rzeźby, około 300 prac.

Mobile Trend Awards

Największa w Polsce konferencja dedykowana wykorzystaniu kanału mobile w biznesie. Sześć bloków tematycznych, merytoryczne prelekcje, najlepsi eksperci, panele dyskusyjne, quiz wiedzy o mobile, networking oraz prestiżowa gala czekają na wszystkich uczestników wydarzenia. Ciebie również nie może zabraknąć w marcu w Krakowie!

Międzynarodowa Konferencja 'Challenges in Applied Geology and Geophysics: 100th Anniversary of Appiled Geology at AGH University of Science and Technology (CAGG 2019)'

W dniach 10-13 września 2019 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbędzie się międzynarodowa konferencja “Challenges in Applied Geology and Geophysics: 100th Anniversary of Applied Geology at AGH University of Science and Technology (CAGG2019)”.

45. Zjazd Fizyków Polskich
13-18 września 2019 r.

45. Zjazd Fizyków Polskich, który odbędzie się w Krakowie w dniach 13-18.09.2019 zgromadzi około 600 naukowców z różnych gałęzi fizyki, nauczycieli fizyki oraz przedstawicieli innych dziedzin nauki. Uczestnicy pracujący w uczelniach wyższych, szkołach, instytutach badawczych, laboratoriach powiązanych z przemysłem i instytucjach certyfikujących zaprezentują najważniejsze osiągnięcia naukowe ostatnich lat.

The 17th International Conference on Coal Science and Technology (ICCS&T 2019)

ICCS&T to jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń poświęconych badaniom węgla. Program konferencji skierowany jest do przedstawicieli świata nauki, przemysłu oraz instytucji rządowych z całego świata.