Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Informacja archiwalna

XXII Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku

Najważniejszym celem organizacji XXII Styczniowych TargówT Szkół Zawodowych w Meliorku jest pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Zespoły szkół zawodowych funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzących naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu rynku pracy na rzemieślniczy i średni personel techniczny.

Termin: 25 stycznia 2024 r.
Telefon: 12 411 76 11
Email: zsisim@mjo.krakow.pl

Targi odbędą się 25 stycznia 2024 r. na terenie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie przy ul. Ułanów 9, a także od 25 stycznia 2024 r. do 29 lutego 2024 r., na stronie internetowej styczniowetargi.zsisim.pl. Ta wyjątkowa impreza o charakterze edukacyjno–wychowawczym przygotowana jest w szczególności z myślą o uczniach klas ósmych szkół podstawowych, ich rodzicach oraz nauczycielach. W trakcie targów swoją ofertę edukacyjną  na nadchodzący rok szkolny 2024/2025 zaprezentuje 25 krakowskich zespołów szkół zawodowych.

Właściwy wybór szkoły ponadpodstawowej jest jedną z pierwszych, a jednocześnie ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z okazji, aby w jednym miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa zawodowego, tak aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Organizatorzy zachęcają, aby poświęcić czas i odwiedzić Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, aby zobaczyć „na żywo”, czym zajmują się zawody przyszłości, a później w szkolnym lub domowym zaciszu, odwiedzając stronę internetową targów, jak najlepiej wybrać kierunek zgodny z  zainteresowaniami i predyspozycjami.

Zapisów szkół prosimy dokonywać poprzez wpisy do formularza Google TUTAJ:  

 

Organizator:

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie
pokaż metkę
Autor: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: