Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 25

W styczniu 2023 roku rozpoczęły się obchody Roku Jubileuszowego Szkoły Podstawowej nr 25 w Krakowie. Dokładnie 1 września 1973 roku w szkole na osiedlu Podwawelskim zabrzmiał pierwszy dzwonek. Od tego czasu wiele się zmieniło.

Termin: 13 października 2023 r.
Email: sekretariat@sp25krakow.pl

Rok 2023 jest okazją do wspomnień w duchu jubileuszowego hasła: „Radość najpiękniejszych lat”. A jest co wspominać! Piękna historia szkoły skłania do refleksji o przemijaniu, ale także do podsumowania pracy, wysiłku i oddania kilku pokoleń pedagogów, rodziców i przyjaciół szkoły.

Kulminacją obchodów 50-lecia będzie uroczysta gala zaplanowana na 13 października 2023 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów oraz sympatyków Dwudziestki Piątki do współpracy. Zachęcamy do udziału w gali oraz w spotkaniach klasowych (organizowanych samodzielnie przez poszczególne klasy) w murach szkoły.

Zależy nam na poznaniu losów naszych byłych uczniów. Gdzie mieszkają? Czym się zajmują? Jeśli są Państwo absolwentami naszej szkoły, prosimy o przesłanie nam tradycyjnej kartki pocztowej na adres szkoły: ul. Komandosów 29, 30-334 Kraków. Podczas gali będzie można zobaczyć efekt naszej akcji, czyli wystawę kartek z Krakowa, Polski, Europy, a może świata. Prosimy także o przesyłanie życzeń z okazji 50–lecia Szkoły w formie nagrania video.

13.10.2023 planujemy wystawę pamiątek z lat szkolnych. Może posiadają Państwo w archiwach domowych swoje zeszyty, przybory szkolne, a może kronikę klasową? Pamiątki na wystawę będą zbierane od 18 września 2023 roku.

Prosimy o kontakt mailowy: jubileuszsp25krakow@gmail.com oraz o odwiedzanie strony naszej szkoły na Facebooku: Jubileusz50leciaSP25 oraz strony internetowej: www.sp25krakow.pl

PROGRAM UROCZYSTOŚCI JUBILEUSZOWYCH:

9:30                MSZA ŚW. w Kościele Matki Boskiej Fatimskiej

11:00              UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE GALI. Powitanie zaproszonych gości, okolicznościowe przemówienie dyrektor Beaty Kaczmarskiej, przemówienia zaproszonych gości

11:30              RADOŚC NAPIĘKNIEJSZYCH LAT. Jubileuszowy program artystyczny

12:15              KONCERT w wykonaniu absolwentów i nauczycieli szkoły pod dyrekcją Konrada Mastyły

13:00              ZAKOŃCZENIE GALI JUBILEUSZOWEJ

Organizator:

Szkoła Podstawowa nr 25
pokaż metkę
Autor: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: