Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

XIX Rodzinna Impreza Plenerowa

Zgodnie z długoletnią tradycją Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Kozłówce” oraz  Miasto Kraków organizuje rodzinną imprezę plenerową. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2023 roku w godzinach od 14:30 do 20:30 na parkingu przy basenie COM-COM  ZONE (ul. Facimiech 32 w Krakowie).

Termin: 11 czerwca 2023 r.

Na scenie mali artyści ze szkół i przedszkoli będą mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów. Wystąpią zespoły muzyczne: SIEMACHA SPOT, KINGA RATAJ TRIO, KAPELA GÓRALSKA JONTKI. Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Kozłówce” przedstawi układ taneczny w wykonaniu dzieci z koła tanecznego (zadanie publiczne realizowane w ramach inicjatywy lokalnej „Z kulturą na ty – od malucha do seniora” IV Edycja) Odbędzie się również pokaz tańca flamenco w wykonaniu zespołu AIRE ANDALUZ. Jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół S.O.S. ABBA COVER SHOW.

Przygotowano liczne atrakcje: rozgrywki szachowe, lunapark, mała gastronomia, konkursy i zabawy, nagrody i niespodzianki, malowanie twarzy, pokaz jumping fitness. Podczas pikniku będzie również redagowana gazetka z możliwością umieszczenia na niej swojego zdjęcia, warsztaty z pierwszej pomocy oraz zostaną ogłoszone wyniki pierwszego konkursu fotograficznego: „Na Kozłowce mieszkam – pochwalić się fotką nie omieszkam”

Na basenie COM-COM ZONE w godzinach 16:30 do 17:30 odbędą się zajęcia pokazowe z nauki pływania dla najmłodszych (3-12 miesięcy, 12-24 mies.) (zapisy online www.comcomzone.pl/zona/kozlowek); w godzinach 14:00 do 16:00 aqua maraton (zapisy online www.comcomzone.pl/zona/kozlowek)

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w corocznych festynach. Wyrażamy także wdzięczność hojnym sponsorom i partnerom wydarzenia, bez pomocy których nie moglibyśmy zaoferować aż tylu atrakcji. Mamy nadzieję, że tradycja naszych wspólnych imprez rodzinnych będzie trwała długie lata i już dzisiaj zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy!

Organizator:

Spółdzielnia Mieszkaniowa 'Na Kozłówce
pokaż metkę
Autor: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: