Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Informacja archiwalna

VI edycja konkursu 'Dbamy o nasze miasto - walczymy ze smogiem'

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele!

W roku szkolnym 2022/2023 Prywatna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 Prywatne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Noblistów Polskich serdecznie zaprasza do udziału w 6. edycji konkursu "Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem".

Termin: kwiecień 2023 r.
Email: edupoczta2@gmail.com

Dotychczas nadesłano już blisko tysiąc prac, które sprawiły, że inicjatywa spotkała się z przychylnością wielu ważnych instytucji, które objęły patronat honorowy nad przedsięwzięciem m.in. Prezydenta Miasta Krakowa, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Jednostki Klimat - Energia - Gospodarka Wodna, Przewodniczącego Rady IV Dzielnicy Prądnik Biały oraz Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.

Organizatorzy zachęceni zaangażowaniem dużej grupy dzieci i młodzieży gotowych w aktywny sposób włączać się w działania na rzecz ochrony środowiska, przedstawiają propozycję tegorocznego konkursu. 

Do udziału w konkursie Organizatorzy zapraszają uczniów województwa małopolskiego. Skierowany on jest do dzieci i młodzieży z  klas 1-8 szkół podstawowych oraz szkół średnich.

Poniżej link do strony internetowej z informacjami dotyczącymi konkursu.

https://www.edukacja.krakow.pl/konkursy-i-projekty/konkurs-o-smogu/

 

Organizator:

Prywatna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 im. Noblistów Polskich w Krakowie
pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA JURCZYK
Podmiot publikujący: