Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Informacja archiwalna

Konkurs na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci do lat 14 - Słoneczniki 2021/2022

Już 30 września o godzinie 16:00 w Teatralnym Instytucie Młodych Teatru Ludowego odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród w plebiscycie Słoneczniki 2023. Podczas tego wydarzenia organizatorzy nominowanych do konkursu inicjatyw z Krakowa poznają decyzję jury oraz wyniki głosowania rodziców!  

Termin: sierpień - październik 2022 r.

SŁONECZNIKI to akcja mająca na celu wyłonienie i nagrodzenie organizatorów najbardziej wartościowych i atrakcyjnych inicjatyw dla dzieci w wieku 0-14 lat: warsztatów, wystaw, spektakli, konkursów i innych. Na podstawie umiejętności, jakie rozwijają, nominowane wydarzenia zakwalifikowane są w następujących kategoriach: język, logika, sztuki wizualne, muzyka, ruch oraz przyroda.

Kandydatury zgłaszane przez rodziców brały udział w ogólnodostępnym głosowaniu oraz zostały ocenione przez grono Jury. 30.09 o godzinie 16:00 w Teatralnym Instytucie Młodych Teatru Ludowego nastąpi ogłoszenie Laureatów Nagrody Złotego Słonecznika oraz Nagrody Rodziców. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://sloneczniki.czasdzieci.pl/  oraz na facebooku https://www.facebook.com/sloneczniki.czasdzieci


 

Organizator:

Fundacja Czas Dzieci
pokaż metkę
Autor: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: