Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Informacja archiwalna

Gala 10-lecia Szkołu Stepowania MyTap

Kilkadziesiąt stepujących osób na jednej scenie. „Rytmem opowiedziane” to widowisko taneczne, które odbędzie się 12 czerwca w Teatrze  Variété, będące podsumowaniem 10 lat istnienia jedynej w Krakowie szkoły stepowania.

Termin: 12 czerwca 2022 r.
WWW: www.mytap.pl

„Rytmem opowiedziane” to historia szkoły, to też opowieść o emocjach, które towarzyszą nam w tańcu, to relacje, które się dzięki niemu nawiązują, to wreszcie historie pojedynczych osób. Historie opowiedziane rytmem.

MyTap to pierwsza i jedyna szkoła stepowania w Krakowie, założona w 2012 roku przez Beatę Kędzię-Sowę. To szkoła artystyczna, specjalizująca się w stepie amerykańskim (z ang. tap dance), której uczestnikami są w większości osoby dorosłe.

Szkoła Stepowania MyTap działa w Krakowie od 10 lat aktywizując jego mieszkańców i budując społeczność wokół stepowania.

12 czerwca tego roku w ramach obchodów swojego 10-lecia organizuje Galę w Teatrze Variété.

Bilety będą do nabycia w Szkole Stepowania MyTap lub bezpośrednio przed wydarzeniem. Sprzedaż biletów rozpocznie się 18 maja.

„Organizowana z okazji 10-lecia Gala „Rytmem opowiedziane” ma na celu popularyzowanie stepowania. Jest inicjatywą na rzecz krakowskiej społeczności osób stepujących, której chcemy stworzyć możliwość występu na profesjonalnej scenie teatralnej oraz na rzecz publiczności, dla której to jedna z niewielu okazji by zobaczyć stepowanie na żywo. W Polsce brakuje profesjonalnych pokazów stepowania”.

Beata Kędzia-Sowa

Organizator:

Szkoła Stepowania MyTap
pokaż metkę
Autor: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: