Informacja archiwalna

XX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku

Od 13 stycznia do 28 lutego 2022 r. na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie styczniowetargi.zsisim.pl odbędą się  XX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku on-line – impreza o  charakterze edukacyjno-wychowawczym przygotowana w szczególności z myślą o uczniach klas ósmych szkół podstawowych, ich rodzicach oraz nauczycielach.

XX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku
Fot. ZSIŚiM w Krakowie

Najważniejszym celem organizacji Targów jest pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Zespoły szkół zawodowych funkcjonujące na terenie Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu rynku pracy na rzemieślniczy i średni personel techniczny.

W trakcie XX Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku on-line 25 krakowskich zespołów szkół technicznych zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną na nadchodzący rok szkolny 2022/2023.

Właściwy wybór szkoły ponadpodstawowej jest jedną z pierwszych, a jednocześnie ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z okazji, aby w jednym miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa zawodowego, tak aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Dlatego warto poświęcić czas i odwiedzić stronę internetową styczniowetargi.zsisim.pl Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, w dniach od 13 stycznia (czwartek) do 28 lutego (poniedziałek) 2022 r., aby spośród prezentowanych tam różnorodnych ofert edukacyjnych krakowskich zawodowych szkół ponadpodstawowych wybrać tę najwłaściwszą, zgodną z zainteresowaniami i predyspozycjami.

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatora oraz uczestników Targów!

Barbara Lesińska, Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie

Termin:
13 stycznia - 28 lutego 2022 r.
Telefon:
12 411 76 11
Email:
zsisim@wp.pl

Organizator:

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie
Data: 2021-12-29 pokaż metkę
Osoba publikująca: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: