Konferencja Mobiconf

Mobiconf - jedna z największych w Europie konferencji z branży mobile powraca! 
 

20 prelegentów, 3 ścieżki tematyczne, 2 dni wypełnione wiedzą i licznymi okazjami do networkingu online - tak prezentuje się plan siódmej edycji Mobiconf, jednej z największych w Europie konferencji zrzeszających entuzjastów aplikacji mobilnych. 7-8 października wydarzenie po raz kolejny połączy programistów Androida i iOSa, project managerów i liderów biznesu - tym razem w formie online.

Bezpieczny networking uczestników i prelegentów

Zeszłoroczna edycja Mobiconf została odwołana zgodnie z obowiązującymi wówczas obostrzeniami związanymi z pandemią Covid-19. W tym roku organizatorzy postanowili nie zwalniać tempa i dostosować formę wydarzenia do obecnych realiów. W trosce o bezpieczeństwo uczestników i prelegentów konferencja zostanie zorganizowana on-line. Platforma, na której będzie hostowane wydarzenie, zapewnia streaming wystąpień prelegentów, możliwość spotkania 1:1 z wybranym spikerem oraz networking z losowo wybranymi współuczestnikami konferencji.

Inicjatywa z misją wspierania rozwoju 

Znacząca część środków ze sprzedaży biletów na Mobiconf 2021 zostanie przekazana Fundacji Sarigato na wsparcie akcji “Hakersi”. Celem akcji jest pomoc w sfinansowaniu nauki programowania i robotyki dla podopiecznych Domów Dziecka i Ośrodków Opiekuńczych.

Przekazane wsparcie umożliwi Fundacji zorganizowanie warsztatów kompetencji cyfrowych dla dzieci i młodzieży.

Wiele form uczestnictwa

Bilety dla osób zainteresowanych udziałem w konferencji w formie widowni dostępne są w linku.

Instytucje i firmy zainteresowane sponsorowaniem tegorocznej edycji proszone są o kontakt mailowy na adres: hello@mobiconf.org.

Wszelkie aktualizacje dotyczące Mobiconf 2021 będą dostępne na stronach konferencji na Facebooku i Twitterze oraz oznaczone #mobiconf2021.

Więcej informacji o konferencji znajdą Państwo tutaj:

Termin:
7-8 października 2021 r.

Organizator:

MIQUIDO Sp. z o.o.
Data: 2021-09-15 pokaż metkę
Osoba publikująca: MAŁGORZATA JURCZYK
Podmiot publikujący: