Projekt społeczny 'Targetter'

Targetter to projekt społeczny udowadniający, że każdy prawidłowo wyznaczony cel jest wprost na wyciągnięcie ręki! Dostarcza praktyczną wiedzę jak tworzyć swoje "targety" oraz jak do nich konsekwentnie dążyć. Te rady i wskazówki umożliwiają zostanie Targetterem - osobą której żaden cel nie straszny!

Projekt społeczny 'Targetter'
Fot. Targetter

Dlaczego działamy?

Zauważyliśmy, że wiele młodych osób rezygnuje ze spełnienia swoich marzeń i aspiracji. Króluje wśród nich postawa obojętności, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej modna. Według nas, jednym z głównych powodów tej sytuacji jest brak wiedzy na temat prawidłowego wyznaczania celów, która jest ogromną pomocą w ich osiąganiu. Z dostępnych źródeł informacji można wywnioskować, że nawet 70% młodzieży nie ustala sobie jasnych i konkretnych celów, które mogłyby mieć szansę na realizację. Naszym celem jest więc pokazanie, że prawidłowe wyznaczanie celów jest kluczem do codziennego rozwoju osobistego, a przy okazji świetną zabawą!

Przeprowadzimy serię warsztatów dla klas VII i VIII szkół podstawowych, podczas których w atrakcyjny sposób przedstawimy temat oraz pomożemy w prawidłowym wyznaczeniu swoich pierwszych sprecyzowanych celów. Ponadto na naszych mediach społecznościowych zorganizujemy transmisje na żywo ze specjalnymi gośćmi (autorami i mówcami motywacyjnymi).

Więcej o projekcie tutaj.

Termin:
8 lutego - 30 kwietnia 2021 r.
Osoba kontaktowa:
Grzegorz Figiel
Email:
targetter.zwzt@gmail.com

Organizator:

Grzegorz Figiel
Data: 2021-02-08 pokaż metkę
Osoba publikująca: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: