Informacja archiwalna

15. edycja Festiwalu 7xGospel

W dniach 19–25 X 2020 odbędzie się w Krakowie 15. edycja Festiwalu 7xGospel. Podczas jego trwania miłośnicy gospel przez cały tydzień mają okazję obcować z tym gatunkiem w różnorodny sposób. W trakcie Festiwalu odbywają się interesujące spotkania, warsztaty i koncerty. Atmosfera towarzysząca wydarzeniu oraz ogrom ciekawej wiedzy, inspiracji i dobrej zabawy, sprawiają, że ma on swoich wiernych fanów od samego początku istnienia, a także przyciąga co roku nowych uczestników.

15. edycja Festiwalu 7xGospel
Fot. www.krakow.pl

Główne wydarzenie, czyli Koncert Finałowy z udziałem setki wokalistów oraz zaproszonych gości: Colin Williams (UK), Adam Saczka i Daniel Cebula-Orynicz, odbędzie się w przestronnej hali Kärcher Cracovia, al. Focha 40. Atmosfera podczas koncertu jest nie do opisania. Na scenie prezentowane są rezultaty pracy uczestników i zaproszonych instruktorów. Energia, pasja i umiejętności wokalistów wzruszają i porywają widownię do wspólnego śpiewania. W tym roku chór przyjmie formę eliptycznie rozrzuconą w przestrzenia hali, aby zapewnić bezpieczne odległości między uczestnikami.

W ramach tegorocznego programu edycji 2020 będziecie Państwo mieli również okazję wyciszyć się i skupić na Wieczorze Uwielbienia lub uczestniczyć w koncertach online. Wszystkie wydarzenia będą przebiegać z zastosowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. W celu zarejestrowania się i poznania szczegółów programu zapraszamy na: www.7xgospel.pl.

Program festiwalowego tygodnia:

poniedziałek / 19 X, godz. 19:30 – Wieczór Uwielbienia

wtorek / 20 X, godz. 19:00 – Koncert Gospel A Cappella

środa / 21 X, godz. 19:00 – Koncert Gospel Around The World (online)

piątek / 23 X, godz. 19:00 – Spotkanie z Artystą

sobota / 24 X, godz. 9:00–19:00 – 22. Warsztaty Gospel w Krakowie (dzień 1 z 2)

niedziela / 25 X, godz. 10:00–19:00 – 22. Warsztaty Gospel w Krakowie (dzień 2 z 2)

niedziela / 25 X, godz. 19:00 – Koncert Finałowy

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa i objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

 

Termin:
19-25 października 2020 r.
Email:
anita.gorska.gospel@gmail.com

Organizator:

Stowarzyszenie Gospel
Data: 2020-10-14 pokaż metkę
Osoba publikująca: MAŁGORZATA JURCZYK
Podmiot publikujący: