Carbon Footprint Summit 2020 Kickoff

Już 10 października 2020 w krakowskiej Hali Kärcher odbędzie się Carbon Footprint Summit 2020 Kickoff.

Carbon Footprint Summit 2020 Kickoff
Fot. www.krakow.pl

Carbon Footprint Summit 2020 Kickoff, wraz z Przestrzenią Partnerską Odpowiedzialnego Biznesu Fair Job Fairs, to wyjątkowa platforma łącząca świat nauki, technologii, aktywizmu społecznego i biznesu. Eksperci z wielu branż i środowisk zgromadzą się, by omówić najnowsze trendy i inspirujące rozwiązania. Działania te mają na celu wpłynąć nie tylko na podniesienie poziomu świadomości społecznej, ale też realnie pomóc zmienić świat. Fair Job Fairs to doskonałe połączenie realnego i wirtualnego miejsca do zaprezentowania odpowiedzialnego, zrównoważonego biznesu, który na co dzień zmienia naszą rzeczywistość wybierając ekologię i ochronę klimatu.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Carbon Footprint, której misją jest poszerzanie świadomości społecznej na temat problematyki śladu węglowego i zmian klimatycznych. Zespół ekspercki Fundacji opracował własny kalkulator śladu węglowego, który dostępny będzie w dwóch wersjach: 1.0 dla osób fizycznych i 2.0 dla przestrzeni biurowej. Premiera kalkulatora 1.0 odbędzie się podczas Carbon Footprint Summit 2020 Kickoff.

Więcej szczegółowych informacji - w tym o Prelegentach i Partnerach Wydarzenia - znajdziesz na: https://carbonfootprint2020.com/pl/

Termin:
10 października 2020 r.
Osoba kontaktowa:
Agnieszka Rozwadowska, Członek Zarządu Fundacji Carbon Footprint
Email:
office@carbonfootprintfoundation.com

Organizator:

Fundacja Carbon Footprint
Data: 2020-07-21 pokaż metkę
Osoba publikująca: MAŁGORZATA JURCZYK
Podmiot publikujący: