XXIII Wystawa i Aukcja Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej 'Bądźcie z nami'

27 lutego 2020 r.  o godz. 18.00  sale hotelu NOVOTEL City West wypełnią kolorowe prace plastyczne  podopiecznych Stowarzyszenia "Bądźcie z nami”.

XXIII Wystawa i Aukcja Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej 'Bądźcie z nami'
Fot. www.krakow.pl

Po raz kolejny, dzięki gościnności hotelu, SPN wspólnie z dyrekcją  zorganizuje tu XX-III Wystawę   i Aukcję Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Na wystawie pojawią się tempery, oleje, akwarele, a nawet małe rzeźby, około 300 prac. Plastyka jest dla podopiecznych Stowarzyszenia formą wyrażania uczuć, a możliwość pokazania swych prac szerszej publiczności znaczy dla młodych autorów bardzo wiele. Dzieląc się z nami barwami swojego świata, integrują się ze społeczeństwem. Do wystawy przygotowują ich profesjonalnie prowadzone przez nauczycieli i wychowawców zajęcia, które służą rozwijaniu zainteresowań  i uzdolnień artystycznych uczniów, sprzyjają budowaniu wiary we własne siły.   
Wernisaż i aukcję poprowadzą zaprzyjaźnieni  z nami, artyści Piwnicy Pod Baranami Rafał Jędrzejczyk i Leszek Wójtowicz, a uświetniją swoim występem artyści Agnieszka Chrzanowska i Jarek Meus. Impreza ma charakter charytatywny, całkowity dochód z wystawy i aukcji przeznaczony jest jak zawsze na materiały plastyczne dla  Ośrodków i Szkół Specjalnych biorących udział w imprezie.
Impreza odbędzie się pod  patronatem  Prezydenta Miasta Pana  Jacka Majchrowskiego,  TVP oraz Magazynu Osób Niepełnosprawnych „Nasze Sprawy”.

Serdecznie zapraszamy.

 

Termin:
27 lutego 2020 r.
Email:
spnslonko@poczta.fm

Organizator:

Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym 'Bądźcie z nami'
Data: 2020-02-03 pokaż metkę
Osoba publikująca: MAŁGORZATA JURCZYK
Podmiot publikujący: