Krakowski konkurs plastyczny pt. 'Świat ukryty w kropelce'

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkola krakowskie do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym:

pt. „Świat ukryty w kropelce”. Organizatorem konkursu jest przedszkole „Kropelka” mieszczące się na ulicy mjr. M. Słabego 18

Krakowski konkurs plastyczny pt. 'Świat ukryty w kropelce'
Fot. Przedszkole "Kropelka"

„Misją stworzenia naszej Placówki było przekonanie o potrzebie istnienia miejsca przyjaznego małym dzieciom. Dzieciom, które w naszym przedszkolu dostrzegą piękno otaczającego je świata i będą wiedziały jak o to piękno dbać i je pielęgnować podczas dorosłego życia. W naszej placówce dzieci uczą się empatii, uśmiechu i przyjaźni w stosunku do drugiego człowieka oraz otaczającej nas przyrody.

Wykorzystując nazwę naszego przedszkola, jaką jest „Kropelka” przedstawiana w różnych kolorach tęczy, pragniemy promować takie akcje jak : krwiodawstwo, oszczędność wody, empatia do drugiego człowieka, łza jako smutek, ból a także łza szczęścia, postanowiliśmy zorganizować konkurs pt. „Świat ukryty w kropelce”.

Podczas tego konkursu chcemy przybliżyć dzieciom, rodzicom a także nauczycielom i wszystkim osobom związanym z naszą działalnością jak ważna i cenna jest każda kropla : krwi, wody, potu, łzy….

Prace należy wykonać w formacie A4 dowolną techniką płaską. Oceniana będzie kreatywność, oryginalność i zgodność z tematem.

Prace na konkurs należy przesyłać na adres:

PRZEDSZKOLE KROPELKA

ul. mjr. Mieczysława Słabego 18

30-394 Kraków

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu i listą laureatów:

http://przedszkolekropelka.pl/wyniki-konkursu-swiat-ukryty-w-kropelce/

Termin:
1-29 lutego 2020 r.

Organizator:

Publiczne Przedszkole Kropelka
Data: 2020-03-06 pokaż metkę
Osoba publikująca: MAŁGORZATA JURCZYK
Podmiot publikujący: