Koncert 'Kolędy do nieba'

Jolanta Janus Ars et Artificem – autorka oraz inicjatorka projektu Koncertu oraz Profesor Janusz Skalski i  Fundacja Wyspy Szczęśliwe Na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową w trosce o dzieci chore na nowotwory podjęli inicjatywę związaną z  organizacją kolejnego koncertu Kolędy Do Nieba tym razem dla Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala w Prokocimiu.

 

Koncert 'Kolędy do nieba'
Fot. Jolanta Janus Ars et Artificem

Koncert odbędzie się 26 stycznia w niedzielę o godzinie 13.30.  Dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na pilne potrzeby doposażenia Kliniki Szpitala w Prokocimiu. Z funduszy zostanie zakupiony nowoczesny sprzęt do ratowania życia chorym dzieciom.

W koncercie wezmą udział gwiazdy krakowskiej sceny muzycznej:  Renata Żełobowska – Orzechowska, Tamara Kalinowska, Leszek Długosz, Mariusz Pędziałek, Marek Michalak i gość specjalny - Edyta Piasecka, wybitna solistka Opery Narodowej w Warszawie i Sławomir Naborczyk, znakomity tenor -  z towarzyszeniem orkiestry Krakowskiej Młodej Filharmonii pod dyrekcją Tomasza Chmiela.

Koncert poprowadzą jak co roku Jolanta Janus i Profesor Janusz Skalski.

Organizatorami koncertu są:  Jolanta Janus Ars et Artificem oraz Fundacja Wyspy Szczęśliwe Na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

Termin:
26 stycznia 2020 r.

Organizator:

Polsko-Amerykański Instytut Pediatrii CM UJ
Data: 2020-01-24 pokaż metkę
Osoba publikująca: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: