Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku

W czwartek 23 stycznia 2020 r. w godz. 9.00 – 14.00 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9 odbędą się XVIII „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku”  – impreza o charakterze edukacyjno-wychowawczym, przygotowana w szczególności z myślą o uczniach klas ósmych szkół podstawowych, ich rodzicach oraz nauczycielach.

Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku
Fot. www.krakow.pl

Najważniejszym celem organizacji „Targów” jest pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Zespoły szkół technicznych funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzących naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu rynku pracy na rzemieślniczy i średni personel techniczny.

Podczas XVIII „Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku” 25 krakowskich zespołów szkół technicznych zaprezentuje ofertę edukacyjną na nadchodzący rok szkolny 2020/2021. W trakcie imprezy nie zabraknie atrakcji, takich jak np.: pokazy, występy artystyczne, konkursy, degustacje, prezentacje.

Właściwy wybór szkoły ponadpodstawowej jest jedną z pierwszych, a jednocześnie ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z okazji, aby w jednym dniu i miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa technicznego, tak aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Warto poświęcić czas i odwiedzić 23 stycznia 2020 r. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, aby spośród różnorodnych, prezentowanych ofert edukacyjnych krakowskich technicznych szkół ponadpodstawowych wybrać tę najwłaściwszą, zgodną z zainteresowaniami i predyspozycjami.

Wstęp, jak corocznie, jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatora oraz uczestników „Targów”

Barbara Lesińska

Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie

Termin:
23 stycznia 2019 r.
Telefon:
12 411 26 11
Email:
zsisim@wp.pl

Organizator:

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie
Data: 2020-01-10 pokaż metkę
Osoba publikująca: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: