Kongres Dental Spaghetti & Style Italiano 2020

Od 19 lat Kongres Dental Spaghetti towarzyszy największym w Polsce Międzynarodowym Targom Stomatologicznym KRAKDENT®. Targi od początku organizowane są w mieście Królów Polskich - wyjątkowym Krakowie, a ich renoma i prestiż znane są już na całym świecie.

Kongres Dental Spaghetti & Style Italiano 2020
Fot. Targi w Krakowie Sp. z o. o.

Tegoroczna edycja będzie specjalna, bowiem odbędzie się w połączeniu ze Światowym Kongresem Style Italiano. Style Italiano to grupa na Facebooku licząca 230 000 fanów i jednocześnie rosnąca społeczność wykwalifikowanych dentystów, którzy dążą do upraszczania codziennych zabiegów zachowując najwyższy poziom usług. W programie kongresu nie zabraknie zatem nowości ze świata stomatologii oraz wybitnych specjalistów, tutaj przede wszystkim należy wymienić światowej sławy dra Ignazio Loia - twórcę preparacji BOPT, absolutnej rewelacji ostatnich lat w stomatologii odtwórczej ukierunkowanej na minimalną interwencję. Nie zabraknie również stomatologii interdyscyplinarnej i gwiazd Style Italiano nie tylko z Włoch, ale i z całego świata.

Dwóch wiodących europejskich techników dentystycznych: Oliver Brix oraz Vincenzo Musella, podzielą się swoją wiedzą podczas wyjątkowej sesji DENTAL LAB SPAGHETTI MEETING dedykowanej specjalnie technikom dentystycznym.

Cytując jednego z twórców Kongresu Dental Spaghetti doktora Macieja Żarowa: Dla mnie osobiście to przez lata źródło inspiracji, aby podążać zawsze do przodu, łapać nowe trendy, uczyć się od najlepszych i poznawać nowych mentorów… Mentorów, którzy inspirują i dodają ADRENALINY na kolejny rok!!! Jestem pewien, że dla całego pokolenia młodych stomatologów - również! Dental Spaghetti wrosło na stałe w pejzaż środkowoeuropejskiej stomatologii i cały czas się rozwija… W tym roku przygotowaliśmy dla Was prawdziwą BOMBĘ !!!

Więcej informacji znajduje się na stronie:
https://www.dentalspaghetti.pl/pl/
https://www.styleitaliano.org/

Termin: 13-14 marca 2020 r.
Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Kontakt: polewka@targi.krakow.pl

Termin:
13-14 marca 2020 r.
Data: 2020-02-05 pokaż metkę
Osoba publikująca: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: