27. Małopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa

Cele 27. Małopolskiego Konkursu Uczniów Fryzjerstwa to przede wszystkim umożliwienie młodzieży sprawdzenia poziomu posiadanych umiejętności praktycznych w zawodzie fryzjer, a także podniesienie poziomu kształcenia zawodowego, motywowanie uczestników do podejmowania twórczych zadań, umożliwienie wykazania się umiejętnościami wykonania określonych prac oraz sprawnego posługiwania się narzędziami, trening umiejętności organizowania stanowiska pracy, uświadomienie potrzeby ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji, jak również wymiana doświadczeń między uczestnikami Konkursu.

 

27. Małopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa
Fot. MCRiP

Fryzjerstwo to dynamiczna i szybko rozwijająca się branża. Współczesny fryzjer jest specjalistą, to wirtuoz i artysta zajmujący się włosami, posiadający umiejętności artystyczne, kreatywne podejście do tematu, wyczucie smaku, styl, dar doradzania i przekonywania. Dobry fryzjer to przede wszystkim fryzjer z pasją. Zawód ten jest jednym z najpopularniejszych zawodów rzemieślniczych.

Nauka w szkole fryzjerskiej nie oznacza jedynie przyswajania wiedzy teoretycznej i praktykowania w salonie fryzjerskim. Mistrzowie szkolący często eksponują swoich podopiecznych, młodych adeptów fryzjerstwa na najrozmaitszych pokazach i konkursach.

Konkurs odbędzie się w Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy ul. Rzeźniczej 4 w Krakowie.

Termin zgłoszeń uczestników w biurze Cechu mija 28 lutego 2019 r. Zgłoszeń dokonuje mistrz szkolący.

Rejestracja uczestników w dniu konkursu od godziny 9.00 do 9.30.

Wstęp na konkurs i udział w konkursie jest bezpłatny! Przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji oraz regulamin konkursu tutaj.

Zapraszamy!

Termin:
17 marca 2019 r.
Telefon:
12 423 07 47
Email:
sekretariat@izba.krakow.pl

Organizator:

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie
Data: 2019-03-05 Pokaż metkę
Osoba publikująca: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: