Mobile Trend Awards

Największa w Polsce konferencja dedykowana wykorzystaniu kanału mobile w biznesie. Sześć bloków tematycznych, merytoryczne prelekcje, najlepsi eksperci, panele dyskusyjne, quiz wiedzy o mobile, networking oraz prestiżowa gala czekają na wszystkich uczestników wydarzenia. Ciebie również nie może zabraknąć w marcu w Krakowie!

Mobile Trend Awards
Fot. Mobile Trends

Jako uczestnik spędzisz 2 dni konferencji w samym sercu krakowskiego Kazimierza w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva. Miejsce to łączy tradycję z nowoczesnością i zachwyca swoim wnętrzem. Co jeszcze na Ciebie czeka? Wysłuchasz ponad 20 merytorycznych prelekcji i case studies przygotowanych przez praktyków, którzy na co dzień zajmują się najnowszymi rozwiązaniami w branży, weźmiesz udział w wyjątkowym networkingu oraz poznasz najlepsze projekty i aplikacje 2018 roku podczas Mobile Trends Awards.

Ogłoszono już  prelegentów #MTC2019

Podczas konferencji spotkasz znanych ekspertów z Polski oraz gości z zagranicy. Tematyka została podzielona na następujące bloki: Trendy MOBILE 2019, Pokolenie Z, Projektowanie / UX / design, Interfaces of the future, M-commerce oraz Case studies. Dzięki temu każdy z uczestników bez trudu odnajdzie coś dla siebie.

Sprawdź koniecznie cały program

 Kto zostanie nominowany do mobilnych Oskarów?

7 marca dowiemy się, jakie projekty mobilne okazały się najlepsze w 2018 roku i do kogo powędrują prestiżowe statuetki. Przyjdź na Galę Mobile Trends Awards i weź udział w wyjątkowym wydarzeniu. Poza częścią oficjalną przewidziana jest także impreza networkingowa oraz występy artystyczne.

Organizatorem wydarzenia jest ClickMaster Polska, firma specjalizująca się w tworzeniu dedykowanych stron mobilnych, stron responsywnych (RWD) oraz aplikacji webowych.

Na wszystkich, którzy chcą na bieżąco poznawać najnowsze trendy w biznesie czekamy w Krakowie!

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Mobile Trends Conference 2019: 7-8 marca 2019 r.

Mobile Trends Awards 2018: 7 marca 2019 r.

Miejsce: Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, Świętego Wawrzyńca 12

Rejestracja: https://2019.mobiletrends.pl/rejestracja

Prelegenci: https://2019.mobiletrends.pl/prelegenci

Program: https://2019.mobiletrends.pl/program

Gala: https://mobiletrendsawards.pl/

 

Termin:
7-8 marca 2019 r.
Email:
robert@mobiletrends.pl

Organizator:

ClickMaster Polska
Data: 2019-02-15 Pokaż metkę
Osoba publikująca: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: