Informacja archiwalna

12. Dominikański Festiwal Filmowy 'Slavangard'

Serdecznie zapraszamy na 12. edycję Dominikańskiego Festiwalu Filmowego „Slavangard” Kraków 2018!

Festiwal rozpocznie się już 17 maja i potrwa do niedzieli 20 maja. Zapraszamy na darmowe warsztaty artystyczne odbywające się w samym centrum Krakowa. Różnorodna tematyka gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie! Od warsztatów aktorskich, reżyserskich, fotograficznych, operatorskich czy tworzenia filmów animowanych poprzez zajęcia z emisji głosu i pantomimy po kursy tańca rodem z największych filmowych produkcji! Po szczegółowe informacje o warsztatach kliknij tutaj.

Miłośników Krakowa zapraszamy na spacer filmowy ulicami miasta, który wystartuje w sobotę 19 maja o godzinie 10:00 z placu Matejki 2. Z kolei fanom aktywności fizycznej na świeżym powietrzu polecamy filmową grę terenową -  w niedzielę 20 maja o godzinie 14:00 w Parku Bednarskiego.

Szczególnie zapraszamy jednak na uroczystą Galę Finałową DFF „Slavangard", która odbędzie się 19 maja, w sobotę, o godzinie 20.00 w krakowskim Kinie Kijów.Centrum. Tegoroczna edycja zgromadziła twórców z całej Polski, spośród których zostaną wytypowani zwycięzcy w poszczególnych kategoriach konkursów filmowego oraz fotograficznego. Po raz kolejny twórcy z całej Polski będą mieli okazję zaprezentować efekty swojej reżyserskiej pracy, a najlepsza produkcja zdobędzie główną nagrodę o wartości 5000 zł. Finałowe filmy oceniane będą przez grono wielkich osobowości. Tegoroczną Galę uświetni jury w składzie: Urszula Grabowska, o.Łukasz Woś OP, Krzysztof Jastrząb, Włodek Markowicz, Juliusz Chrząstowski.

Szczegółowy program festiwalu można znaleźć na stronie: www.slavangard.pl   

Serdecznie zapraszamy!

Organizator:

Klasztor Ojców Dominikanów
Data: 2018-05-09 Pokaż metkę
Osoba publikująca: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: