Pod patronatem Prezydenta

Znajdź patronat
Wystawa pt. 'W drodze. Karol Wojtyła / Jan Paweł II (1920-2005)

Archiwum Narodowe w Krakowie przygotowało wystawę plenerową zatytułowaną W drodze. Karol Wojtyła/Jan Paweł II (1920-2005), upamiętniającą setną rocznicę urodzin Papieża Polaka.

15. edycja Festiwalu 7xGospel
19-25 października 2020 r.

W dniach 19–25 X 2020 odbędzie się w Krakowie 15. edycja Festiwalu 7xGospel. Podczas jego trwania miłośnicy gospel przez cały tydzień mają okazję obcować z tym gatunkiem w różnorodny sposób. W trakcie Festiwalu odbywają się interesujące spotkania, warsztaty i koncerty. Atmosfera towarzysząca wydarzeniu oraz ogrom ciekawej wiedzy, inspiracji i dobrej zabawy, sprawiają, że ma on swoich wiernych fanów od samego początku istnienia, a także przyciąga co roku nowych uczestników.

Festiwal Zaduszki Organowe im. prof. Jana Jargonia

W dniach 1 – 9 listopada 2020 roku zapraszamy wszystkich sympatyków muzyki sakralnej oraz organowej na 17. edycję Międzynarodowego Festiwalu Zaduszki Organowe im. prof. Jana Jargonia.

Konferencja Farmakoterapia, Psychoterapia i Rehabilitacja Zaburzeń Afektywnych

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXV Jubileuszowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu "Farmakoterapia, psychoterapia i rehabilitacja zaburzeń afektywnych" - tym razem pod jakże aktualnym tytułem: Gdy świat się wali, a depresja boli".

Carbon Footprint Summit 2020 Kickoff

Już 10 października 2020 w krakowskiej Hali Kärcher odbędzie się Carbon Footprint Summit 2020 Kickoff.

Wieczór poetycko-muzyczny pt. 'Do Szkiełka z Muzeum Czartoryskich'

Inspiracją dla koncertu Leszka Długosza zatytułowanego Do Szkiełka z Muzeum Czartoryskich, który odbędzie się w dniu 27 września b.r., w niedzielę, w Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie, stała się inicjatywa dyrekcji Biblioteki Kraków, aby kolejnym poetą ujętym w popularnej serii Poeci Krakowa, wydawanej przez tę instytucję od lat, był Leszek Długosz legendarny pieśniarz, poeta, literat i współtwórca sukcesu Piwnicy Pod Baranami.

Koduj z Gigantami
12-13 września 2020 r.

Dzieci i młodzież programują za darmo w Krakowie w ramach akcji Koduj z Gigantami!

V Mistrzostwa Polski w Speed-ball

Speed-ball – rywalizacja o Mistrzostwo Polski wraca do Krakowa już we wrześniu!
 

XI Smart City Forum ONLINE

Unikatowe wydarzenie, łączące środowisko samorządowe i świat biznesu. Maksimum inspiracji w krótkim czasie.

36. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie i Ogólnopolskie Długodystansowe Regaty Dzieci

Kraków Miasto Gospodarz, Polski Związek Kajakowy, Małopolski Związek Kajakowy i organizator Kolejowy Klub Wodny 1929 zapraszają 21-23 sierpnia na Lotto 36 Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie oraz Ogólnopolskie Długodystansowe Regaty Kajakowe. Partnerem głównym wydarzenia jest Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.