Pod patronatem Prezydenta

Znajdź patronat
XXI Małopolski Konkurs Szkół Gastronomicznych pod hasem 'Ponadczasowe smaki natury'

W dniach 5 – 7 marca 2020 r. w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie - os. Złotej Jesieni 16 odbędzie się XXI Małopolski Konkurs Szkół Gastronomicznych „Ponadczasowe smaki natury”.

Kongres Dental Spaghetti & Style Italiano 2020

Od 19 lat Kongres Dental Spaghetti towarzyszy największym w Polsce Międzynarodowym Targom Stomatologicznym KRAKDENT®. Targi od początku organizowane są w mieście Królów Polskich - wyjątkowym Krakowie, a ich renoma i prestiż znane są już na całym świecie.

Wojewódzki Przegląd-Konkurs 'Bliżej Świata'
zgłoszenia do 28 lutego 2020 r.

Już w szkole podstawowej wszyscy uczymy się języków obcych. Robimy to również śpiewając, deklamując, przygotowując małe formy teatralne. Spróbujmy pokazać to innym! Niech nas usłyszą i zobaczą nie tylko nauczyciele i koledzy!

Krakowski konkurs plastyczny pt. 'Świat ukryty w kropelce'

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkola krakowskie do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym:

pt. „Świat ukryty w kropelce”. Organizatorem konkursu jest przedszkole „Kropelka” mieszczące się na ulicy mjr. M. Słabego 18

XII Prezentacje Nowohuckich Szkół Ponadpodstawowych

20 lutego 2020 r. w godz. 8.00- 14.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych Nr 2 im. Ignacego Daszyńskiego w Krakowie, os. Spółdzielcze 6, odbędą się XII Prezentacje Nowohuckich Szkół Ponadpodstawowych.

 

3. Wodecki Twist Festiwal

70-te urodziny Zbigniewa Wodeckiego, fortepian w roli głównej, uwielbiane przez publiczność koncerty w plenerze i wielka gala pod tytułem „DOBRZE, ŻE JESTEŚ ” –  5 czerwca 2020 ruszy po raz trzeci festiwal WODECKI TWIST. Do Krakowa na trzy dni przyjadą najznakomitsi artyści sceny rozrywkowej, klasycznej oraz jazzu. Z radością zdradzamy pierwsze szczegóły programu!

XXIII Wystawa i Aukcja Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej 'Bądźcie z nami'

27 lutego 2020 r.  o godz. 18.00  sale hotelu NOVOTEL City West wypełnią kolorowe prace plastyczne  podopiecznych Stowarzyszenia "Bądźcie z nami”.

Koncert 'Kolędy do nieba'

Jolanta Janus Ars et Artificem – autorka oraz inicjatorka projektu Koncertu oraz Profesor Janusz Skalski i  Fundacja Wyspy Szczęśliwe Na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową w trosce o dzieci chore na nowotwory podjęli inicjatywę związaną z  organizacją kolejnego koncertu Kolędy Do Nieba tym razem dla Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala w Prokocimiu.

 

II Między-Przedszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych

Samorządowe Przedszkole nr 41 w Krakowie im. Zbigniewa Wodeckiego zaprasza przedszkolaków do udziału w II Między Przedszkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych.