data: czwartek, 23 listopada

godzina: 12:00

miejsce: Sala Lea w Urzędzie Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3-4

Serdecznie zapraszam na galę 11. edycji akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”, podczas której organizacje pozarządowe niosące pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom Krakowa otrzymają darowizny celowe na pokrycie kosztów za ogrzewanie i ciepłą wodę.

Uroczystość wręczenia czeków odbędzie się w czwartek ,23 listopada w sali Lea w magistracie (pl. Wszystkich Świętych 3-4) o godz. 12:00.

Wezmą w niej udział: prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, dyrektor generalny krakowskiej elektrociepłowni Marcin Ring, prezes MPEC SA Jan Sady, prezes CEZ Skawina SA Martin Hančar oraz prezes KHK SA w Krakowie Ryszard Langer.

Monika Chylaszek
Rzecznik prasowy prezydenta Krakowa

data: wtorek, 28 listopada

godzina: 14:00

miejsce: Centrum Kongresowe ICE, ul. Marii Konopnickiej 17 (sala S3)

Serdecznie zapraszam na otwartą debatę poświęconą Systemowi Informacji Miejskiej w Krakowie.

Podczas wydarzenia zaprezentowana i omówiona zostanie koncepcja, która zwyciężyła w konkursie na opracowanie projektu SIM na przykładzie Podgórza. Nowy System Informacji Miejskiej ma za zadanie ułatwić sprawne poruszanie się w przestrzeni Krakowa oraz poznanie okolicy dzięki ujednoliconym kierunkowskazom, mapom czy makietom.

Debata odbędzie się we wtorek, 28 listopada, o godz.14 w Centrum Kongresowym ICE przy ul. Marii Konopnickiej 17 (sala S3).

W debacie wezmą udział zwycięzcy konkursu, członkowie sądu konkursowego oraz eksperci.

Maciej Grzyb
Dyrektor Biura Prasowego

data: czwartek, 23 listopada

godzina: 10:30

miejsce: Pawilon Wyspiańskiego, plac Wszystkich Świętych 2

Serdecznie zapraszam na konferencję prasową z udziałem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Straży Miejskiej Miasta Krakowa dotyczącą pomocy w okresie zimowym dla osób bezdomnych.

Konferencja odbędzie się w czwartek, 23 listopada o godzinie 10:30 w Pawilonie Wyspiańskiego, plac Wszystkich Świętych 2.

Prosimy o potwierdzenie Państwa udziału : Agnieszka Pers rzecznik prasowy MOPS 603 135 910.

Maciej Grzyb
Dyrektor Biura Prasowego