IV Konferencja 'Budownictwo Podziemne'

Ostatnie lata to czas intensywnej rozbudowy szeroko rozumianej przestrzeni podziemnej, zarówno w kierunku infrastruktury komunikacyjnej, jak również zabudowy obszarów miejskich. Wiele z inwestycji, o których mówiło się od wielu lat, wreszcie weszło lub niebawem wejdzie w etap realizacji. Tak prężnie rozwijający się rynek wymaga wprowadzania nowych rozwiązań technicznych i technologicznych, ale też specjalistycznych dyskusji w gronie ekspertów.

IV Konferencja 'Budownictwo Podziemne'
Fot. New Idea House

Podczas czwartej edycji Konferencji „Budownictwo Podziemne” będzie można zapoznać się nie tylko z nowościami technicznymi przy realizacjach inwestycji, ale także dowiedzieć się, w jaki sposób realizowane są bieżące projekty, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wśród prelegentów znajdą się specjaliści reprezentujący wszystkie strony procesu inwestycyjnego a także przedstawiciele ośrodków naukowych i stowarzyszeń branżowych.

Zgodnie z formułą konferencji organizowanych przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., program wydarzenia zostanie tak przygotowany, by w jak największym stopniu angażował uczestników do dyskusji, by pozyskana wiedza umożliwiła im podejmowanie lepszych decyzji w pracy zawodowej, popartych rzetelną wiedzą ekspercką.

Podczas wieczornej gali wręczona zostanie także nagroda TYTAN w obszarze budownictwa podziemnego.

Szczegóły na temat Konferencji dostępne tutaj.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na portalu Facebook:

Do zobaczenia w Krakowie!

Termin:
2-4 kwietnia 2019 r.
Telefon:
12 351 10 90
Fax:
12 393 18 93
Email:
biuro@inzynieria.com

Organizator:

Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o.
Data: 2019-02-26 Pokaż metkę
Osoba publikująca: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: