Informacja archiwalna

VIII Konferencja 'Geoinżynieria w budownictwie'

W dniach 4–6 grudnia br. w Krakowie już po raz ósmy odbędzie się Konferencja „Geoinżynieria w Budownictwie”, serdecznie zapraszamy.

VIII Konferencja 'Geoinżynieria w budownictwie'
Fot. www.krakow.pl

Program wydarzenia obejmuje najbardziej istotne problemy branżowe, zarówno w ujęciu teoretycznym, jak i praktycznym. Organizatorzy wychodzą naprzeciw konieczności rozszerzenia i aktualizacji wiedzy m.in. w zakresie projektowania, doboru technologii i możliwych do wykorzystania produktów oraz maszyn, wykonawstwa, nadzoru i utrzymania w ramach planowanych, jak i już zakończonych inwestycji. Nie zabraknie również nawiązania do niuansów związanych z realizacją inwestycji w gęstej zabudowie miejskiej oraz przedsięwzięć infrastrukturalnych, hydrotechnicznych, energetycznych i innych. Proponowana tematyka będzie omawiana w ramach wystąpień indywidualnych oraz dyskusji panelowych w gronie ekspertów z udziałem słuchaczy.

Tym razem wydarzenie odbędzie się w nowej formule, co oznacza m.in. to, że konferencję poprzedzą warsztaty poświęcone kwestii zastosowania geosyntetyków w budownictwie. Nie zabraknie także wręczenia prestiżowych nagród branżowych TYTAN.

 

Szczegóły na temat konferencji dostępne na stronie:

http://konferencje.inzynieria.com/geoinzynieria/

 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na portalu Facebook:

https://www.facebook.com/events/244804202880463/

 

Wraz z Organizatorami zapraszamy do udziału!

Termin:
4-6 grudnia 2018 r.
Telefon:
12 351 10 90
Fax:
12 393 18 93
Email:
biuro@inzynieria.com

Organizator:

Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o.
Data: 2018-11-15 Pokaż metkę
Osoba publikująca: MAŁGORZATA JURCZYK
Podmiot publikujący: