Koncert 'Granie na SZCZekanie'

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami już po raz trzydziesty zaprasza na charytatywny koncert pod honorowym patronatem Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego "Granie na Szczekanie", który w tym roku odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Koncert 'Granie na SZCZekanie'
Fot. www.krakow.pl

Cały dochód z wydarzenia oraz z odbywającej się w jego trakcie licytacji, przeznaczony zostanie na zakup automatycznego analizatora biochemicznego do krwi do ambulatorium Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Kolejny raz znani i lubiani Artyści postanowili wesprzeć zwierzaki swoim talentem. Na scenie Teatru Słowackiego wystąpią: Ewa Błachnio, Renata Żełobowska - Orzechowska, Robert Chojnacki i Piotr Nowak, Wojciech Cugowski, Ola i Jacek Królikowie, Łukasz Adamczyk, Mirosław Hady, Michał Kwiatkowski, Mariusz Pędziałek, Andrzej Sikorowski, Nadia Socha, Andrzej i Jacek Zielińscy z Zespołu Skaldowie oraz uwielbiany Gość Niespodzianka. Koncert poprowadzi Łukasz Lech.

Na tę ucztę dla ducha zapraszamy już 8 października o godz. 18.30. Bilety do nabycia w kasie oraz na stronie internetowej Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, pl. Świętego Ducha 1, w biurze Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami - ul. Floriańska 53 oraz w InfoKraków - ul. Św. Jana 2.

Termin:
8 października 2018 r.

Organizator:

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
Data: 2018-09-18 Pokaż metkę
Osoba publikująca: MAŁGORZATA JURCZYK
Podmiot publikujący: