Informacja archiwalna

Koncert 'Granie na SZCZekanie'

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami już po raz trzydziesty zaprosiło na charytatywny koncert pod honorowym patronatem Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego „Granie na Szczekanie”, który w tym roku odbył się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Koncert 'Granie na SZCZekanie'
Fot. www.krakow.pl

Cały dochód z wydarzenia oraz z odbywającej się w jego trakcie licytacji, przeznaczony zostanie na zakup automatycznego analizatora biochemicznego do krwi do ambulatorium Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Kolejny raz znani i lubiani artyści postanowili wesprzeć zwierzaki swoim talentem. Na scenie Teatru Słowackiego wystąpili: Ewa Błachnio, Renata Żełobowska-Orzechowska, Robert Chojnacki i Piotr Nowak, Wojciech Cugowski, Ola i Jacek Królikowie, Łukasz Adamczyk, Mirosław Hady, Michał Kwiatkowski, Mariusz Pędziałek, Andrzej Sikorowski, Nadia Socha, Andrzej i Jacek Zielińscy z zespołu Skaldowie oraz uwielbiany Gość Niespodzianka. Koncert poprowadzi Łukasz Lech.

Ta uczta dla ducha odbyła się 8 października o godz. 18.30. Bilety były do nabycia w kasie oraz na stronie internetowej Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, pl. Świętego Ducha 1, w biurze Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, ul. Floriańska 53 oraz w InfoKraków, ul. św. Jana 2.

Termin:
8 października 2018 r.

Organizator:

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
Data: 2018-11-08 Pokaż metkę
Osoba publikująca: Margerita Krasnowolska
Podmiot publikujący: