VII Międzynarodowa Konferencja 'Kompleksowa terapia dyskrazji plazmocytowych w 2018 r.'

VII Międzynarodowa Konferencja „Kompleksowa terapia dyskrazji plazmocytowych w 2018 roku” jest to tradycyjne, coroczne spotkanie naukowe organizowane w Krakowie przez Fundację Centrum Leczenia Szpiczaka, Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów oraz Katedrę Hematologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Program konferencji, która odbędzie się 1 września 2018 r.,  dotyczy interdyscyplinarnej i kompleksowej opieki nad chorymi na amyloidozę, szpiczaka plazmocytowego oraz chorobę Waldenströma. Podczas tegorocznej edycji konferencji odbędzie się również spotkanie Polskiej Grupy Szpiczakowej Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów.

W tym roku zaproszenie do Małopolski przyjęli znani eksperci ze Stanów Zjednoczonych, Izraela oraz Francji, co dowodzi braku granic dla medycyny oraz wzajemnej stymulacji intelektualnej ponad różnicami narodowościowymi. Cieszymy się, że możemy gościć wybitnych naukowców w Krakowie, miejscu najstarszego polskiego Uniwersytetu. Mamy nadzieję, iż przybyli goście będą mogli zasmakować w pięknie historycznej stolicy Polski oraz zwiedzić wyjątkowe miejsca.

Dziękujemy zaprzyjaźnionym firmom:  Alvogen Poland Sp. z oo., Amgen Biotechnologia Sp.
z oo., Biokom Baka Olszewski sp. jawna, Celgene Sp. z oo., CSL Behring Sp z oo., Takeda Polska Sp. z oo., Janssen-Cilag Polska Sp z oo oraz Sanovi-Aventis Sp z o o. za pomoc
w zorganizowaniu konferencji.

Mamy nadzieję, iż to spotkanie przyczyni się do rozwoju nowoczesnego leczenia dyskrazji plazmocytowych w Polsce. 

Informujemy, że nasze wydarzenie naukowe spełnia standardy etyczne wynikające z Kodeksu Przejrzystości oraz Kodeksu Dobrych Praktyk Przemysłu Farmaceutycznego INFARMA – certyfikat  nr 157.

Oczekując w Krakowie liczymy na miłe i owocne spotkanie dla dobra naszej codziennej pracy z chorymi ze szpiczakiem. Zapewniamy Państwu zakwaterowanie w Krakowie i udział w wydarzeniach konferencji.

Prosimy o zapisywanie się poprzez stronę www.szpiczak2018.jordan.pl.

Termin:
1 września 2018 r.

Organizator:

Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka
Data: 2018-05-09 Pokaż metkę
Osoba publikująca: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: