Informacja archiwalna

Mobile Trends Awards 2016 - gala rozdania nagród dla branży technologii mobilnych

8 marca 2017 roku w Krakowie odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród Mobile Trends Awards. Statuetki trafią do najlepszych projektów mobilnych minionego roku.

Mobile Trends Awards 2016 - gala rozdania nagród dla branży technologii mobilnych
Fot. MTC

Tego dnia w Kijów.Centrum w Krakowie po raz szósty rozdane zostaną prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards dla najlepszych rozwiązań mobilnych minionego roku. Spośród wyróżnionych firm, jedynie najlepsi z najlepszych otrzymają statuetkę MTA. Jaka aplikacja zasługuje na miano najlepszej? Która z mobilnych kampanii marketingowych odniosła największy sukces? Kogo warto naśladować, tworząc strony mobilne? Jaka gra zapewniła najlepszą rozrywkę? Który ze start-upów ma największe szanse odnieść sukces? O tym wszystkim dowiemy się już wkrótce.

 

Gala Mobile Trends Awards to jednak nie tylko wręczenie nagród dla najlepszych w branży mobilnej. To także wieczór spędzony w niezapomnianej atmosferze. Galę uświetni muzyczny występ duetu Unique Ladies: Agnes Violin, artystki okrzykniętej polską Vanessą Mae, która wystąpi wraz z DJ-ką. Fantastyczny networking umożliwi Norbsoft Networking Party, które odbędzie się po uroczystej gali Mobile Trends Awards. Na wydarzeniu obowiązuje dress code black tie.

 

Więcej informacji tutaj

Termin:
8 marca 2017 r.
Osoba kontaktowa:
Robert Rachwał
Telefon:
604 948 822

Organizator:

ClickMaster Polska
Data: 2017-03-02 Pokaż metkę
Osoba publikująca: JUSTYNA ZINKIEWICZ-GROCHOT
Podmiot publikujący: