Ósma edycja konferencji 'East meets West 2017'

Ósma edycja największej studenckiej konferencji z branży naftowo-gazowniczej w Europie!

Ósma edycja konferencji 'East meets West 2017'
Fot. East Meets West

Konferencja odbywać się będzie w murach Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w dniach 4-7 kwietnia 2017.

Od początku naszej działalności w 2010 roku współpracujemy z największymi firmami naftowymi na świecie, które wspomagają nas w podwyższaniu rangi East Meets West z roku na rok. W trakcie licznych wykładów, warsztatów czy debat mieliśmy okazję gościć wybitne osobistości z branży paliwowej oraz zarządu Society of Petroleum Engineers International. Co więcej, Kongres co roku odwiedzany jest przez setki studentów z całego świata. Podczas poprzedniej edycji gościliśmy przedstawicieli z 30 państw z całego świata, m. in. z Chin, USA, Australii, Sudanu czy Kazachstanu i Rosji. Są to wybitni uczniowie czołowych uczelni, którzy podczas kongresu mają możliwość przedstawienia swoich badań naukowych. Dzięki obecności reprezentantów firm, nasze wydarzenie tworzy platformę łączącą środowisko akademickie i branżowe.

Podczas ósmej edycji East Meets West będzie miał miejsce tegoroczny europejski etap regionalny konkursu Student Paper Contest, który jest organizowany przez światową organizację Society of Petroleum Engineers International. Ponadto jesteśmy również gospodarzami europejskiego regionalnego konkursu PetroBowl. Jesteśmy ogromnie dumni, że wydarzenia tak dużej rangi będą częścią naszego kongresu.     

Uczestnicy kongresu będą również mogli uczestniczyć w debacie „Environmental Issues O&G Industry” oraz wziąć udział w panelu dyskusyjnym o tematyce zatrudnienia kobiet w przemyśle naftowym - „Woman in O&G Industry”.  Co więcej, dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy również „Career Session” na którym to wydarzeniu, firmy powiązane z branżą naftową, zostaną zaprezentowane przez swoich przedstawicieli.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem, ponieważ zależy nam na dotarciu do jeszcze szerszego grona odbiorców oraz promocję konferencji w kraju i na świecie. Dla wszystkich będzie to okazja do kontaktu z najwybitniejszymi studentami z całego świata oraz przedstawicielami największych spółek przemysłu naftowo-gazowniczego.

-Komitet Organizacyjny

 

Termin:
4-7 kwietnia 2017 r.

Organizator:

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Data: 2017-03-22 Pokaż metkę
Osoba publikująca: JUSTYNA ZINKIEWICZ-GROCHOT
Podmiot publikujący: