Kalendarz imprez targowych w roku 2017 - najbliższe: 22. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®

Prestiż, tradycja i.. targowy debiut

Międzynarodowe grono Wystawców, zagraniczne misje gospodarcze, reprezentacja najlepszych polskich i światowych marek m.in. z Białorusi, Czech, Holandii, Niemiec, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. – Przed nami 22. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®.

Kalendarz imprez targowych w roku 2017 - najbliższe: 22. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®
Fot. www.krakow.pl

Wydarzeniu towarzyszyć będą trzy salony tworząc swego rodzaju platformę, która odpowiada na różnorakie potrzeby specjalistów z branży przemysłowej. Salon Technologii CAx jest poświęcony najnowszym technologiom, urządzeniom i oprogramowaniom  wspierającym proces projektowy i wdrożeniowy produktów w każdym przedsiębiorstwie. Salon Kooperacji Przemysłowej to wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom poszukującym nowych partnerów w biznesie. Salon Automatyki i Robotyki jest miejscem prezentacji rozwiązań z dziedziny automatyzacji i sterowania produkcją, robotyzacji stanowisk obróbczych i utrzymania ruchu w nowoczesnych zakładach przemysłowych. W programie znalazła się również propozycja dla specjalistów z branży druku trójwymiarowego - II Forum Druku 3D. Przygotowano wykłady cenionych ekspertów i praktyków branży druku 3D, a także praktyczne warsztaty z wykorzystaniem nowoczesnych drukarek trójwymiarowych. EUROTOOL® dopełni urozmaicony program warsztatów i seminariów. Naukowcy z krakowskiego Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania poprowadzą seminarium pt. „Zaawansowane Technologie Wytwarzania”. W programie tegorocznego wydarzenia nie zabraknie także nowości – niezwykle ciekawie zapowiadają się warsztaty organizowane przez naukowców z Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Równocześnie z Targami EUROTOOL® odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO oraz I Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Udział w pierwszej edycji FASTENER POLAND potwierdziło ponad 100 Wystawców,  z czego niemal połowa pochodzi spoza Polski, m. in. z Chin, Czech, Danii,  Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Słowenii, Tajwanu, Turcji, Wielkiej Brytanii, Włoch i USA. Targom towarzyszyć będzie Kongres Elementów Złącznych. Podczas wydarzenia przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania elementów złącznych oraz specjalistycznych narzędzi.

Zapraszamy do EXPO Kraków w dniach 28-30 listopada 2017.

Targi Eurotool

Termin:
28 - 30 listopada 2017 r.
Osoba kontaktowa:
Beata Łoś
Email:
los@targi.krakow.pl

Organizator:

Targi w Krakowie sp. z o.o.
Data: 2017-11-27 Pokaż metkę
Osoba publikująca: JUSTYNA ZINKIEWICZ-GROCHOT
Podmiot publikujący: