Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Patronaty

XI Zjazd Superwizorów Psychoterapii Uzależnień

2023-11-28

W sobotę 9 grudnia w godzinach od 11.00 do 16.30 w sali im. Juliusza Lea przy pl. Wszystkich Świętych 3-4 odbędzie się XI Zjazd Superwizorów Psychoterapii Uzależnień. Wydarzeniu patronuje Przewodniczący Rady Miasta Krakowa.

Kurs pierwszej pomocy w ramach akcji

Nauka pierwszej pomocy dla uczniów krakowskich szkół podstawowych

2023-10-09

Pierwsze edycje projektu „Krakowscy uczniowie ratują życie” spotkały się z wielkim zainteresowaniem i przyniosły wymierne korzyści przyczyniające się do zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów krakowskich szkół podstawowych. Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. „Szarych Szeregów” kolejny raz zaprasza do uczestnictwa w programie w roku szkolnym 2023/2024. Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Rafała Komarewicza.

co słychać w dzielnicach

Zobacz, co słychać w Twojej dzielnicy

2023-07-01

Zakończył się dwuletni cykl spotkań z mieszkańcami „Porozmawiajmy o Krakowie…”. Spotkania objęły wszystkie 18 dzielnic Krakowa. Mieszkańcy zgłaszali potrzebę szybkiego dostępu do informacji na temat tego, co się dzieje na terenie konkretnej dzielnicy. Stąd na stronie krakow.pl powstała specjalna zakładka – Dzielnice.

Znajdź