Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zobacz także

Grafika - Godzina dla Ziemi WWF 2023

Godzina dla Ziemi

2023-03-20

W sobotę, 25 marca o godzinie 20.30 odbyła się cykliczna, proekologiczna akcja „Godzina dla Ziemi WWF”. Tradycyjnie wziął w niej udział także Kraków.  

Wizyta Ambasadora Republiki Korei

Ambasador Korei odwiedził Kraków

2023-03-16

15 marca 2023 Ambasador Republiki Korei w Polsce J. E. pan Hoonmin Lim złożył wizytę w magistracie, zwiedził Ekospalarnię Kraków i spotkał się z przedstawicielami stowarzyszenia Koreańczyków w Krakowie.

Kraków na targach MIPIM w Cannes 2023

Kraków na targach MIPIM w Cannes 2023

2023-03-15

Kraków zdobył najwyższe wyróżnienie w kategorii „Przyjazność dla biznesu” oraz zajął drugie miejsce w kategorii „Kapitał ludzki i styl życia” podczas Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji MIPIM (Le Marché International des Professionnels de l’Immobilier) w Cannes – jednych z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu w Europie.

Wizyta Ambasadora Niemiec dr Thomasa Baggera w Krakowie

Ambasador Niemiec z oficjalną wizytą w Krakowie

2023-03-09

W środę, 8 marca, z wizytą w krakowskim magistracie przebywał Ambasador Republiki Federalnej Niemiec J.E. dr Thomas Bagger. Podczas kurtuazyjnego spotkania z Prezydentem Jackiem Majchrowskim Ekscelencji towarzyszył II Sekretarz Ambasady Uwe Koppel oraz Konsul Generalny Niemiec w Krakowie dr Michael Groß.

Wizyta nowej Konsul Generalnej Słowacji u Prezydenta Krakowa 7.03.2023

Nowa Konsul Generalna Słowacji odwiedziła Prezydenta Krakowa

2023-03-07

We wtorek, 7 marca wizytę Prezydentowi Krakowa Jackowi Majchrowskiemu złożyła nowo powołana Konsul Generalna Republiki Słowackiej w Krakowie Zlata Šipošová.

Kobiety, które budowały Kraków

Kobiety, które budowały Kraków. Nowa wystawa plenerowa

2023-03-07

Wystawa plenerowa „Kobiety, które budowały Kraków”, którą od marca można oglądać przed Pawilonem Wyspiańskiego na pl. Wszystkich Świętych, to próba przypomnienia niezwykłej kobiecej strony naszej lokalnej architektury. Zapraszamy!

W Krakowie powstało nowe centrum usług

W Krakowie powstało nowe centrum usług

2023-03-07

LTIMindtree, międzynarodowa firma zajmująca się doradztwem technologicznym i rozwiązaniami cyfrowymi, otworzyła nowe centrum usług w Krakowie. Inwestycja wpisuje się w strategię rozszerzania obecności firmy w Europie Wschodniej.

netzerocities.eu

Kraków w projekcie NEEST

2023-03-02

Kraków został wybrany do podjęcia bezprecedensowych działań na rzecz klimatu w ramach programu NetZeroCities Pilot Cities, dwuletniego programu finansowanego przez Unię Europejską w ramach Misji Miast Unii Europejskiej.

Pomóż wybrać Filantropa Krakowa A.D. 2022

Pomóż wybrać Filantropa Krakowa A.D. 2022!

2023-03-01

Znasz osobę, organizację, instytucję, firmę bezinteresownie niosącą pomoc potrzebującym mieszkańcom Krakowa? Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia zaprasza do zgłaszania kandydatur do tytułu FILANTROP KRAKOWA A.D. 2022.

Kanadyjski Québec czeka na krakowskiego twórcę

Kanadyjski Québec czeka na krakowskiego twórcę

2023-03-01

Dwa Miasta Literatury UNESCO – Québec i Kraków wspólnie stworzyły program rezydencjalny dla pisarzy, poetów i tłumaczy. Zapoczątkowana w 2019 roku współpraca przyniosła wymierne efekty w postaci miesięcznych pobytów: tym razem pisarz z Kanady zagości w pałacu Potockich w Krakowie, natomiast wybrany autor z naszego miasta zamieszka w pokoju gościnnym Maison de la littérature (Domu Literatury) w Québecu.

Znajdź