Kraków na targach turystycznych

Prezydent pogratulował lwowianom otrzymania Flagi Honorowej Rady Europy

Obchodzony 24 sierpnia Dzień Niepodległości Ukrainy nasze partnerskie miasto Lwów świętowało w tym roku w wyjątkowy sposób! Pod miejskim Ratuszem została wzniesiona Flaga Honorowa Rady Europy – drugie w kolejności, po odznace RE, wyróżnienie w ramach Prix de l’Europe, przyznawane miastom, które kładą szczególny nacisk na rozwój zagranicznych kontaktów partnerskich i promowanie europejskich wartości. Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski osobiście złożył gratulacje Merowi Andrijowi Sadowemu, podczas swojej oficjalnej wizyty do Lwowa.

Kraków na targach turystycznych IMTM w Tel Awiwie

Kraków po raz kolejny prezentuje swoją ofertę na targach turystycznych IMTM 2018 w Tel Awiwie. To jedno z największych tego typu wydarzeń w tej części Morza Śródziemnego i jedyne targi turystyczne odbywające się w Izraelu, na których można spotkać profesjonalną branżę turystyczną.

Kraków na Targach Convene w Wilnie

W dniach 8 i 9 lutego 2017 r. odbyła się 5. jubileuszowa edycja targów Covene w Wilnie. Obecnie jest to jedno z największych wydarzeń branży MICE w Europie. Jest to okazja do zapoznania się z organizatorami spotkań przybyłymi z różnych państw, w szczególności leżących w basenie Morza Bałtyckiego oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Kraków tradycyjnie promował się w Helsinkach

Kraków jest dobrze rozpoznawalny przez Finów. Wielu z nich odwiedziło nasze miasto kilkakrotnie i planuje kolejne przyjazdy. Z pewnością przysłużyła się temu konsekwentna promocja Krakowa na Międzynarodowych Targach Turystycznych MATKA. Także w tym roku nasze miasto prezentowało się podczas tego ważnego dla Skandynawów wydarzenia, które odbyło się w Helsinkach od 19 do 22 stycznia.

FITUR 2017. Kraków w Madrycie

Według ostatnich badań ruchu turystycznego, w 2016 roku turyści z Półwyspu Iberyjskiego stanowili blisko 10% turystów zagranicznych w Krakowie (4 miejsce po Brytyjczykach, Niemcach i Włochach). Między innymi dlatego od 18 do 22 stycznia Kraków promował się na 37. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych FITUR w Madrycie. Są to największe targi turystyczne na rynku iberoamerykańskim.

Kraków na „des Vacances” w Brukseli

W Brukseli zakończyły się trwające 5 dni - od 3 do 9 lutego 2016 r. - targi turystyczne „Salon des Vacances”. Od lat jest to największa impreza turystyczna na rynku belgijskim, która przyciąga licznych amatorów podróży.

Kraków na FESPO w Zurychu

Od 28 do 31 stycznia 2016 r. Kraków pierwszy raz prezentował swoją ofertę na targach turystycznych w Zurychu, na stoisku zaaranżowanym wspólnie z Zagranicznym Ośrodkiem POT w Wiedniu, odpowiedzialnym również za rynek szwajcarski.

Kraków i MATKA 2016

Kraków kolejny rok z rzędu prezentował swoją ofertę turystyczną na Targach MATKA, które odbyły się 21-24 stycznia w Helsinkach.  Międzynarodowe Targi Turystyczne MATKA (Nordic Travel Fair) to największe tego typu przedsięwzięcie promujące turystykę na całym rynku skandynawskim.

Promocja Krakowa podczas ITF Slovakiatour

W dniach 28-31 stycznia 2016 r. odbyły się XXII Międzynarodowe Targi Turystyczne ITF Slovakiatour - największa impreza turystyczna na Słowacji oraz najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Środkowej. Targi corocznie zapewniają kompleksową informację turystyczną osobom, które chcą wyjechać za granicę.

FITUR 2016 – krakowska bajka w Madrycie

Od 20 do 24 stycznia 2016 r. Kraków prezentował się w Madrycie podczas 36. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych FITUR.

POLECAMY
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie
POLECAMY