Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Inne wizyty

Wiceprezydent Krakowa Jerzy Muzyk z Thomasem Schmidtem, Ministrem Stanu w Ministerstwie Stanu ds. Rozwoju Regionalnego Saksonii. Dwie stojące postacie w garniturach

Wizyta delegacji Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Saksonii

2021-10-25

W piątek, 8 października, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Zrównoważonego Rozwoju Jerzy Muzyk spotkał się z delegacją z Saksonii, na czele z Thomasem Schmidtem, Ministrem Stanu w Ministerstwie ds. Rozwoju Regionalnego Saksonii.

Widok Krakowa - Wzgórze i Zamek Wawelski widoczny z góry

Miss Indonezji odwiedziła Kraków

2021-08-27

W poniedziałek, 23 sierpnia w Krakowie przebywała Miss Supranational Indonezji Jihane Almira Chedid, która przebywa w Polsce jako uczestniczka Konkursu Miss Supranational organizowanego w Nowym Sączu.

Spotkanie z delegacja Miasta Wilna 18 sierpnia 2021. Po lewej stronie sali przy stołach zasiada strona krakowska. W centrum Zastępca Prezydenta Krakowa Pani Anna Korfel-Jasińska. Po prawej stronie delegacja Miasta Wilna. w środku zasiada Pani Wicemer Edyta Tamošiūnaitė

Wicemer Wilna z wizytą w Krakowie

2021-09-03

W dniach 17-20 sierpnia w Krakowie przebywała sześcioosobowa delegacja partnerskiego miasta Wilna, której przewodniczyła Zastępczyni Mera stolicy Litwy Edyta Tamošiūnaitė. Pani Wicemer, jest z pochodzenia Polką.

Kijów pod wrażeniem gospodarki odpadami w Krakowie

2019-12-16

We wtorek, 3 grudnia 2019 r., z wizytą w Krakowie przebywała kilkunastoosobowa delegacja ukraińskich ekspertów na czele z Wicemerem Kijowa ds. Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Petro Pantelejewem. Intensywny program wyjazdu studyjnego poświęcony był zapoznaniu się z krakowskim systemem gospodarki odpadami i gospodarki komunalnej w obiegu zamkniętym.

Anna Kijowska zamieszkała w krakowskim magistracie

2020-01-08

We wtorek, 19 listopada 2019 r. na dziedzińcu krakowskiego magistratu została odsłonięta rzeźba Anny Kijowskiej. Uroczystość była kulminacją serii projektów, mających na celu zacieśnianie współpracy i przyjaźni Krakowa i Kijowa. W wydarzeniu wzięła udział oficjalna delegacja Kijowa, na czele z wicemerem miasta Wałentynem Mondryjiwskim, oraz zastępca prezydenta Krakowa Bogusław Kośmider.

Delegacja z Pekinu w Krakowie

2019-10-31

Zastępca Prezydenta Krakowa Jerzy Muzyk, Prezes ARM Inwestycje Jan Pamuła oraz przedstawiciele Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji spotkali się w piątek, 25 października w Urzędzie Miasta Krakowa z delegacją z Pekinu.

Przedstawiciele misji RPA z wizytą w Krakowie

2019-10-30

Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Zrównoważonego Rozwoju Jerzy Muzyk spotkał się 24 października 2019 w swoim gabinecie z Radcą Ambasady RPA w Warszawie Christianem Bothą, pełniącym obecnie obowiązki Chargé d’Affaires.

Polityka senioralna w centrum uwagi partnerskiego Lwowa

2019-10-23

Teoretyczne założenia krakowskiej polityki wobec seniorów i osób niepełnosprawnych, realizowane w tym zakresie projekty oraz placówki opiekuńcze działające w naszym mieście były tematem wizyty studyjnej delegacji miasta Lwowa, która odwiedziła Kraków 22 października 2019 r.

Szopka frankfurcko-krakowska

2019-10-15

W ramach partnerstwa miast Frankfurtu i Krakowa w dniach 30 września – 3 października 2019 r. odbyły się warsztaty szopkarskie dla uczniów szkół podstawowych z obydwu miast. Pod pilnym okiem znanego krakowskiego szopkarza pana Andrzeja Malika grupa 20 uczniów w wieku 9-13 lat z dużym zaangażowaniem i twórczą pasją budowała wspólną szopkę krakowsko-frankfurcką.

Wizyta studyjna delegacji z Nankinu

2019-10-02

We wtorek, 24 września 2019 r. specjaliści z Biura Miejskiego Konserwatora Zabytków w Krakowie spotkali się z delegacją z chińskiej prowincji Jiangsu, aby wymienić się doświadczeniami w zakresie ochrony zabytków.

Znajdź komunikat