Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Inne wizyty

Dzieci z Ukrainy

Kraków pomaga dzieciom z Ukrainy

2022-08-27

Kraków pomaga miastu Kijów organizować turnusy rehabilitacyjne dla dzieci poszkodowanych w wyniku toczącej się w Ukrainie wojny. 26 sierpnia grupa 44 dzieci wraz z opiekunami wyruszyła ze stolicy Ukrainy do Narbonne we Francji na 3-tygodniowe kolonie. Miasto Kraków, w którym grupa zatrzymała się na odpoczynek w czasie długiej drogi, zorganizowało dla dzieci nocleg i wyżywienie.

Wizyta przedstawicieli spółki „Lvivsvitlo”

Wizyta przedstawicieli spółki „Lvivsvitlo”

2022-09-23

W ramach realizacji lokalnej polityki smart-city i planów unowocześnienia miejskiego oświetlenia, miasto Lwów delegowało do Krakowa przedstawicieli Zarządu  spółki komunalnej „Lvivsvitlo”. Wizyta studyjna odbyła się w dniach 22-23 października.

Rada Dyrektorów EBOR w Krakowie

Rada Dyrektorów Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju w Krakowie

2022-09-30

Na zorganizowanym 30 września spotkaniu z przedstawicielami ciała nadzorczego EBOR Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Andrzej Kulig przedstawił działania miasta związane z kryzysem uchodźczym.

Wizyta obecnego Króla Wielkiej Brytanii Karola III w Krakowie w 2008 roku

Wizyta obecnego Króla Wielkiej Brytanii Karola III w Krakowie w 2008 roku

2022-09-22

Z chwilą śmierci Królowej Elżbiety II, której pogrzeb 21 września śledził cały świat, Wielka Brytanii ma nowego monarchę Karola III. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wizyty jaką ówczesny następca brytyjskiego tronu złożył w Krakowie 29 kwietnia 2008 roku.

Wizyta dzieci z Kijowa. Grupa z przewodnikiem przy rzeźbie Anny Kijowskiej na dziedzińcu krakowskiego magistratu.

Dzieci z Kijowa ponownie w Krakowie

2022-09-20

19 września kilkudziesięcioosobowa grupa ukraińskich dzieci wraz z opiekunami odwiedziła Kraków. Urząd Miasta zapewnił nocleg oraz wyżywienie. Podczas zwiedzania z przewodnikami dzieci zapoznały się z historią naszego miasta i najważniejszymi zabytkami stolicy Małopolski.          

Spotkanie z delegacją z Frankfurtu 13.09.2022

Wizyta delegacji z Frankfurtu nad Menem

2022-09-14

W dniu 13 września 2022 roku odbyło się spotkanie 13 przedstawicieli miasta Frankfurtu w Krakowie pod przewodnictwem Elke Voitl – Członkini Zarządu Miasta Frankfurt nad Menem ds. Społecznych, Młodzieży, Rodziny i Seniorów z Zastępcą Prezydenta Krakowa ds. Polityki Społecznej i Komunalnej Andrzejem Kuligiem. Podczas spotkania poruszono kwestie godnego starzenia się oraz wyzwań obu miast w kontekście ukraińskiego kryzysu uchodźczego.

60. Europa Rally w Krakowie

Wizyta organizatorów 60. Europa Rally w Krakowie

2022-08-30

Europa Rally to najstarszy zlot caravaningowy w Europie, organizowany od 1961 roku. Co roku wydarzenie odbywa się w innym europejskim kraju, przyciągając wielu entuzjastów caravaningu.

Rady Młodzieży z Krakowa i Lwowa będą współpracować

Rady Młodzieży z Krakowa i Lwowa będą współpracować

2022-09-04

3 września 2022 roku Młodzieżowa Rada Krakowa gościła przedstawicieli Rady Młodzieży przy Lwowskiej Obwodowej Administracji Państwowej. W czasie spotkania w krakowskim magistracie rozmawiano o polityce młodzieżowej Krakowa i Lwowa. Podpisano także Memorandum o przyszłej współpracy.  

Olivia Voisin dyrketorka Muzeów Orleańskich z wizytą w krakowskim magistracie

Dyrektor Muzeów Orleańskich w Urzędzie Miasta Krakowa

2022-08-25

25 sierpnia 2022 r. w Urzędzie Miasta Krakowa gościła Olivia Voisin, Dyrektor Muzeów Orleańskich. Spotkanie odbyło się z udziałem Roberta Piaskowskiego, Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Kultury oraz Katarzyny Piotrowskiej, Zastępcy Dyrektora Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

wizyta mieszkańców Norymbergi w krakowskim magistracie 8.09.2022

Mieszkańcy Norymbergi z wizytą w krakowskim magistracie

2022-07-08

8 lipca 2022 r. Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej pani Anna Okońska-Walkowicz spotkała się z mieszkańcami miasta bliźniaczego Norymbergi, którzy przybyli do Krakowa w ramach tradycyjnych wizyt mieszkańców (tzw. „Bürgerreisen"). W kilkudniowej wizycie (7-12 lipca) mieszkańcom towarzyszy Silvie Preußer, Zastępca Dyrektora Wydziału Kontaktów Międzynarodowych.

Znajdź