Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

FAQ

Nie dostałam_em zaproszenia na Panel, a bardzo chcę wziąć w nim udział. Co mogę zrobić?
Zgodnie z regulaminem Panelu, biorą w nim udział osoby wyłonione w dwustopniowym losowaniu. Pierwszym etapem było losowanie gospodarstw domowych, do których wysłane zostały zaproszenia. Jeśli nie dostali Państwo zaproszenia, to wciąż mogą Państwo śledzić edukacyjne sesje obrad Panelu, które będą transmitowane na facebooku Panelu: www.facebook.com/KrakowskiPanelTransportowy.

Prosimy też śledzić fanpage i stronę Panelu, na której będziemy umieszczać informacje dotyczące Panelu. Mieszkańcy i mieszkanki, którzy nie biorą bezpośredniego udziału w spotkaniach, będą mogli również zgłaszać swoje propozycje rekomendacji poprzez formularz.

 

Dostałem_am zaproszenie na Panel, ale mam problem z zarejestrowaniem się. Co mogę zrobić?
W razie problemów proszę skontaktować się z Operatorem Panelu telefonicznie: 731 793 383. Chętnie pomożemy. Przed rozmową prosimy przygotować zaproszenie do rejestracji, które Państwo dostali. Będzie potrzebne, żebyśmy mogli udzielić Państwu pomocy z rejestracją. Z Operatorem Panelu można również skontaktować się mailowo: panel@poledialogu.org.pl.

 

Jestem zameldowany_a pod innym adresem niż adres, na który przyszło zaproszenie, ale tu mieszkam. Czy mogę się zgłosić?
Tak, może Pan_i się zgłosić. Zaproszenia zostały wysłane do wylosowanych gospodarstw domowych w Krakowie dla osób, które w nich mieszkają. Nie musi Pan_i mieć meldunku pod tym adresem. Prosimy wpisać adres zamieszkania w formularzu zgłoszeniowym.

 

Czy spotkania Panelu będą dostępne dla osób ze specjalnymi potrzebami?
Tak, będą dostępne. Jeśli mają Państwo specjalne potrzeby, których spełnienie jest  ważne dla Państwa udziału w Panelu, prosimy zaznaczyć je przy zgłoszeniu. Pozwoli nam to przygotować działania w taki sposób, żeby udział w Panelu był dostępny dla wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu.

 

Czy można przyjść na spotkania Panelu z dzieckiem?
Tak, tylko wcześniej prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby. Będziemy mogli zapewnić opiekę dla dziecka na czas obrad Panelu.

 

Gdzie będzie się odbywał Panel?
Panel odbywa się w Nowohuckim Centrum Kultury przy al. Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-02-10
Data aktualizacji: 2023-03-14
Powrót