Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

RozpocznijMY wiosnę na sportowo!

Astronomiczna wiosna już trwa, a to doskonały czas, by zmienić coś w swojej codziennej rutynie i podjąć nowe wyzwania. Właśnie teraz jest ku temu doskonała okazja, niech zdrowy i sportowy tryb życia będzie pierwszym wiosennym wyzwaniem! Powróćmy do regularnego uprawiania sportu z kampanią rekreacyjną „Kraków w formie”. Już po raz czwarty – chodźmy razem na pole!

Fot. "Kraków w formie"

Ruch, aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia znów stawiamy na pierwszym miejscu. Przed nami bardzo sportowy czas. To już czwarty rok trwania miejskiej akcji. Ogromne zainteresowanie organizowanymi wydarzeniami sprawiło, że działania są kontynuowane. Za nami już 7. Bieg Walentynkowy i całodniowe sportowe święto kobiet w TAURON Arenie Kraków.

Kampania oczywiście nie zwalnia tempa, ponieważ już 27 kwietnia III Wielki Maraton Fitness, do udziału w którym regularnie będziemy zapraszać wszystkich zainteresowanych, rozdając bezpłatne wejściówki na krakow.pl.

O pozostałych aktywnościach będziemy informować na bieżąco. Ruszajmy wspólnie w teren już dziś! Atrakcji do końca września z pewnością nam nie zabraknie.

W tym roku zaprosimy krakowian do udziału m.in. w:

  • III Maratonie Fitness w TAURON Arenie
  • zajęciach nordic walking w krakowskich parkach
  • spacerach na SUPach po Bagrach
  • zajęciach na skate parkach (rolki, hulajnogi, bmx, deskorolki)
  • zawodach Aquathlon dla dzieci
  • bieganiu
  • nocnych przejazdach rolkarskich, a także w warsztatach doskonalenia umiejętności hamowania na rolkach.

„Kraków w formie” to miejska kampania sportowo-rekreacyjna realizowana przez Wydział Komunikacji Społecznej UMK we współpracy z innymi wydziałami, jednostkami i partnerami zewnętrznymi.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-03-08
Data aktualizacji: 2024-04-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź