Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Kinokawiarnia KIKA

Adres: ul. Krasickiego 18, 30-503 Kraków
E-MAIL

kasa@kinokika.pl

WWW:

www.kinokika.pl

 

Telefon

Kinokawiarnia KIKA to niebanalne, nowe miejsce na mapie kulturalnej Krakowa. Kameralne kino oraz sympatyczna kawiarenka z wygodnymi sofami, świetną kawą, pysznym ciastem i czeskim piwem.

 

KIKA to pierwsze studyjne kino w krakowskim Podgórzu. Wyposażone w 41 komfortowych foteli (sala Kika) i 12 puf (sala Pufa), choć kameralne, to znajdziecie Państwo tutaj wszystko co najważniejsze:
wyśmienite filmy, cykle tematyczne, spotkania autorskie, pokazy specjalne, premiery, ale również filmy, które znikły już z innych ekranów, dyskusyjny klub filmowy, pokazy dla rodziców z małymi dziećmi, pokazy dla dzieci połączone z warsztatami rozwojowymi a także specjalne spotkania dla seniorów.

 

A tuż za ścianą kina...

 

Zaprasza Państwa do siebie sympatyczna kawiarenka. Doskonałe kawy, herbaty, pyszne ciasta, wina, lane czeskie piwo oraz piwa z browarów regionalnych czekają na swoich amatorów. Przytulne wyposażone wnętrze gwarantuje chwilę wytchnienia, znakomicie nadaje się na spotkania towarzyskie oraz organizację urodzin i innych niewielkich uroczystości.

 

Musimy się również pochwalić, że Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych przyjęła nas do swojego grona.

 

KIKA to miejsce, które warto odwiedzić.

 

Klimatyzacja, winda dla niepełnosprawnych
Kino prowadzi Fundacja Wspierania Kultury Filmowej Cyrk Edison.

pokaż metkę
Data
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Portal główny
Powrót