Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Dokument archiwalny

Linie lotnicze oferujące połączenia z Krakowa

EUROLOT


Na czas trwania EURO 2012 Eurolot dostosował swój rozkład lotów do harmonogramu rozgrywek. Zmiany wprowadzone do rozkładu umożliwią kibicom dotarcie do miast-gospodarzy Euro w optymalnych godzinach, dostosowanych do terminów rozpoczęcia meczów i powrót w godzinach przedpołudniowych lub popołudniowych w dniu następnym. Zmiany godzin lotów lub dodatkowe połączenia dotyczą tras, które występują w rozkładzie lotów Eurolot jako połączenia regularne (Gdańsk-Kraków-Gdańsk, Gdańsk-Wrocław-Gdańsk), natomiast w dniach meczów i dniach następujących uruchomione zostaną dodatkowo loty na trasie Gdańsk-Poznań-Gdańsk i Kraków-Poznań-Kraków. Ponadto, poza specjalnym rozkładem lotów krajowych, tuż przed EURO 2102 Eurolot uruchomił 15 nowych połączeń międzynarodowych do miast-gospodarzy Euro oraz do Krakowa. Z myślą o kibicach odwiedzających Polskę, planujących połączyć atrakcje sportowe ze zwiedzaniem, przygotowana została specjalna oferta - bilet turystyczny Eurolot, umożliwiający podróżowanie według atrakcyjnych stawek i warunków rezerwacji przy odbyciu co najmniej 3 podróży lotami Eurolot w ciągu jednego miesiąca. Eurolot jest także jednym z uczestników produktu turystycznego przygotowanym przez PL.2012 - karnetu "Polish Pass".
www.eurolot.com

 RYANAIR


Ryanair oferuje więcej lotów do miast, w których odbędą się rozgrywki. W ramach zapotrzebowania odbywać się będzie do 3 lotów dziennie w dniu meczy. Z uwagi na fakt, że w Krakowie nie odbywają się rozgrywki, oferta nie dotyczy stolicy Małopolski, natomiast ilość rezerwacji jest monitorowana na bieżąco i w momencie dużego popytu wzrośnie liczba lotów, szczególnie z/do Anglii (z uwagi na przebywanie reprezentacji angielskiej w Krakowie).
www.ryanair.com

 

LOT


PLL LOT S.A. jest partnerem w projekcie Polish Pass. Jest to specjalna oferta przygotowana dla turystów, osób zamierzających podróżować w czasie rozgrywek Euro 2012. LOT w ramach projektu Polish Pass oferuje na swoich rejsach specjalne zniżki od wybranych taryf na połączeniach z Warszawy do Gdańska, Poznania, Wrocławia i Bydgoszczy oraz z Warszawy do Kijowa, Lwowa i Doniecka. Specjalna oferta LOT-u dostępna jest u dystrybutorów Polish Pass. Wszelkie informacje o ofercie znajdują się na stronie www.2012.org.pl
www.lot.com

 

BRUSSELS AIRLINES

do Krakowa przez Brukselę z:
Londynu, Birmingham, Manchesteru, Bolonii, Rzymu, Mediolanu, Tuluzy, Marsylii, Genewy, a także z samej Brukseli (Holendrzy).

www.brusselsairlines.com

 


pokaż metkę
Osoba publikująca: Sebastian Nowak
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2012-05-17
Data aktualizacji: 2012-05-17
Powrót