Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzielnica VIII Dębniki

XVIII XVIII VIII

Powstaje projekt rozbudowy ul. Brücknera

2023-05-30

Przystępujemy do konsultacji społecznych dotyczących rozbudowa ul. Brücknera. Konsultacje rozpoczną się w poniedziałek, 5 czerwca i potrwają do końca czerwca.

Baseny na Zakrzówku są wykonane poprawnie

2023-05-26

Baseny podwieszane na nowym kąpielisku w parku Zakrzówek zostały wykonane poprawnie – informuje Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie. Niecki mają zapewnioną odpowiednią cyrkulację wody, a boczne ściany są całkowicie ażurowe, co zapewnia stałą wymianę naturalnej i niechlorowanej wody.

Wykonawca remontu mostu Dębnickiego wybrany

2023-05-24

Poznaliśmy wykonawcę remontu mostu Dębnickiego. Firma Most z Sopotu w postępowaniu przetargowym złożyła najtańszą ofertę (6,8 mln zł). Pomimo że inwestycja będzie jedną z trudniejszych tego roku, wykonawca zaoferował, że zasadnicze prace zrealizuje w terminie krótszym niż pierwotnie zakładał Zarząd Dróg Miasta Krakowa.

XVIII XVIII VIII

Integracyjny piknik majowy

2023-05-17

30 maja Dom Pomocy Społecznej przy ul. Praskiej 25 organizuje piknik majowy. Będzie to plenerowa impreza integracyjna łącząca występy wokalno-muzyczne, gry, zabawy i tańce. Głównym celem wydarzenia jest integracja ze środowiskiem lokalnym oraz poprawa jakości życia mieszkańców.

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie
XVIII XVIII VIII

Budowa Ośrodka Ruczaj: palowanie, czyli wstęp do robót fundamentowych

2023-05-17

Działka przy ul. Jana Kantego Przyzby, gdzie powstaje Ośrodek Ruczaj, filia Centrum Kultury Podgórza, to już plac budowy z prawdziwego zdarzenia. Kończy się palowanie terenu, gdzie stanie nowe dzielnicowe miejsce spotkań. Nowa placówka powstaje w otoczeniu wybudowanego na zlecenie ZIM osiedla bloków gminnych.

XVIII XVIII VIII

Plac zabaw przy ul. Pietrusińskiego w nowej odsłonie

2023-05-12

Plac zabaw przy ul. Pietrusińskiego wygląda jak nowy! Najmłodsi mieszkańcy dzielnicy Dębniki mogą się bawić i ćwiczyć w zmodernizowanej przestrzeni. Pojawiły się stoły do gry w ping-ponga, w szachy oraz zestaw do ćwiczeń kalisteniki.

XVIII XVIII VIII

Powstanie ulica 8. Pułku Ułanów

2023-05-11

Na terenie dzielnic Dębniki i Łagiewniki-Borek Fałęcki zostanie wybudowana nowa droga – ulica 8. Pułku Ułanów. Ma ona stanowić alternatywę dla ulicy Kobierzyńskiej, poprawić obsługę komunikacyjną w dzielnicach VIII i IX i stworzyć nową infrastrukturę dla rowerów, samochodów i komunikacji zbiorowej.

Znajdź