Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzielnica VI Bronowice

VI

Integracyjny Dzień Bronowic

2023-05-31

Warsztaty, zabawy, konkursy, animacje, Lotna Czytelnia, występy artystyczne na scenie, koncert zespołu BEAUTY PLATE oraz pokaz laserowy – takie atrakcje czekają na uczestników Integracyjnego Dnia Bronowic w amfiteatrze w parku Młynówka Królewska przy ul. Zarzecze już w najbliższą sobotę, 3 czerwca w godz. 15.00-22.00.

Wizualizacja parku Bronowickiego
VI

Jaki będzie park Bronowicki? Skonsultuj projekt!

2023-05-25

Do 4 czerwca można składać uwagi do projektu II etapu budowy parku Bronowickiego. Projekt zakłada zagospodarowanie terenu w oparciu o elementy zawarte w projekcie Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa „Tak! Dla parku przy forcie w Bronowicach” po uzgodnieniach z inwestorem oraz po spotkaniach konsultacyjnych z lokalnymi mieszkańcami.

VI

Dzień Dziecka w Rydlówce – malwy zaklęte w glinie

2023-05-25

Z okazji Dnia Dziecka w Rydlówce, 3 czerwca, od godz. 10.30 będzie można dołączyć do warsztatów „Malwy zaklęte w glinie”. Organizatorzy zapraszają rodziny z dziećmi od lat pięciu. Wydarzenie odbędzie się przy ul. Tetmajera 28.

Łączymy bronowickie parki
VI

Zajęcia sportowe, rekreacyjne i edukacyjne w bronowickich parkach

2023-05-19

Parki Radzikowskiego, Tetmajera, Młynówka Królewska oraz plac Omłotowy – to miejsca, gdzie od czerwca do sierpnia będą odbywać się cykliczne zajęcia sportowe, rekreacyjne i edukacyjne w ramach projektu „Łączymy bronowickie parki”.

VI

W Bronowicach z mieszkańcami

2023-05-17

We wtorek, 16 maja, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Krakowie”. Tym razem rozmowy dotyczyły Dzielnicy VI Bronowice. O planach i celach do zrealizowania oraz postulatach dyskutowali z mieszkańcami zastępcy prezydenta Krakowa – Andrzej Kulig i Jerzy Muzyk oraz przedstawiciele miejskich instytucji.

Znajdź