Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzielnice Krakowa

IV

Plan dla „Placu Imbramowskiego”

2023-10-02

Wydział Planowania Przestrzennego w terminie od 9 października do 8 listopada przedstawi mieszkańcom projekt planu dla obszaru „Plac Imbramowski”.

Wracają konsultacje planu dla obszaru „Osiedla Podwawelskiego”

2023-09-29

Od 9 października do 7 listopada będzie można ponownie zapoznać się z projektem planu dla „Osiedla Podwawelskiego”.

IV

Rozbudowa al. 29 Listopada: zmiana organizacji ruchu przy granicy miasta

2023-09-29

Od 6 października zmieni się tymczasowa organizacja ruchu na odcinku od granicy Krakowa do planowanego wjazdu na parking P+R Górka Narodowa – informuje Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie.

tramwajdomistrzejowic.pl
III

Tramwaj do Mistrzejowic: zmiany na rondzie Polsadu

2023-09-29

Od czwartku, 5 października, zostaną wprowadzone kolejne zmiany w czasowej organizacji ruchu w związku z budową tramwaju do Mistrzejowic. Zamknięcia oraz zwężenia pasów jezdni będą dotyczyły rejonu ronda Polsadu.

Miejscowy plan „Rydlówka” ponownie omawiany

2023-09-27

Od 2 do 31 października planiści udostępniają ponownie część projektu miejscowego planu „Rydlówka”. Obszar ten znajduje się na terenie dwóch dzielnic: XIII Podgórze oraz VIII Dębniki i zajmuje powierzchnię ponad 62 hektarów.

VII

Warianty przebudowy i rozbudowy al. Modrzewiowej – zgłoś uwagi

2023-09-27

Zarząd Dróg Miasta Krakowa ma w planach rozbudowę i przebudowę al. Modrzewiowej na odcinku od wjazdu do Krakowskiego Centrum Rehabilitacji do ul. Jeleniowej. Obecnie biuro projektowe opracowuje koncepcję inwestycji – przygotowane zostały trzy warianty. Do 11 października można zgłaszać swoje uwagi.

MPEC gotowy na dostarczanie ciepła krakowianom

2023-09-27

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA w Krakowie informuje o zakończeniu prac remontowych infrastruktury ciepłowniczej i gotowości do rozpoczęcia dostawy ciepła.

IV

Tramwaj do Górki Narodowej: prace w rejonie ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej i Słomczyńskiego

2023-09-27

Poprawi się stan nawierzchni w okolicy przecięcia linii tramwajowej z ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. W poniedziałek, 2 października, ruszyły prace przy układaniu ostatniej warstwy nawierzchni bitumicznej.

Centrum Edukacji i Wsparcia otwarte w Nowej Hucie

2023-09-26

26 września odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Edukacji i Wsparcia. Nowe miejsce na dobroczynnej mapie Krakowa otwarte jest dla wszystkich mieszkańców miasta – zarówno tych wieloletnich, jak i nowo przybyłych. Od środy, 27 września, ruszyły pierwsze bezpłatne warsztaty.

VII

Półwsie Zwierzynieckie – plan do ponownej dyskusji

2023-09-25

Od 2 do 30 października mieszkańcy ponownie mogą konsultować projekt planu zagospodarowania dla obszaru „Półwsie Zwierzynieckie”, który znajduje się w dzielnicy Zwierzyniec i obejmuje powierzchnię ponad 51 ha.

Znajdź