Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzielnica XIV Czyżyny

Bezpłatne zajęci tenisa stołowego dla mieszkańców Czyżyn
XVIII XVIII XIV

Bezpłatne zajęcia tenisa stołowego dla mieszkańców Czyżyn

2023-09-18

Od 20 września do 29 listopada w sali gimnastycznej XXX Liceum Ogólnokształcącego na osiedlu Dywizjonu 303 nr 66 odbywać się będą bezpłatne treningi tenisa stołowego.

Miejskie kontrole rowerowe

Zapraszamy na miejskie kontrole rowerowe

2023-09-11

Z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności powróciły miejskie kontrole stanu roweru. Są one organizowane od kilku lat z myślą o bezpieczeństwie krakowskich rowerzystów i ich ekologicznych jednośladów. We wtorek, 26 września, będziemy na alei Róż, w godz. 10.00–18.00.

XVIII XVIII XIV

Ruszyła modernizacja ul. Stanisławy Wysockiej

2023-09-04

W poniedziałek, 4 września, rozpoczęła się modernizacja ulicy Stanisławy Wysockiej. W pierwszej kolejności prace są prowadzone na odcinku od wjazdu na teren sklepu Lidl do ul. Nowohuckiej.

XVIII XVIII XIV

Przebudowa połączenia ulic Ciepłowniczej i Do Wisły

2023-08-28

24 sierpnia rozpoczęły się prace przy przebudowie połączenia ulic Ciepłowniczej i Do Wisły. Ponadto ul. Do Wisły zostanie rozbudowana wraz z wykonaniem odwodnienia, niezbędną przebudową infrastruktury technicznej oraz przełożeniem kolidującego uzbrojenia.

Zarząd Dróg Miasta Krakowa
XVIII XVIII XIV

Prace na fragmencie ul. Nowohuckiej

2023-08-09

Trwa przebudowa fragmentu ul. Nowohuckiej przy rondzie 308 Dywizjonu. Roboty realizuje deweloper w ramach inwestycji niedrogowej.

Prace przy budowie drogi dojazdowej do Cogiteonu

2023-07-04

Trwają prace związane z budową drogi łączącej ul. Stella-Sawickiego z powstającym Małopolskim Centrum Nauki Cogiteon. Roboty prowadzone są nadzorem archeologicznym. Aktualnie roboty prowadzone są na terenie zielonym w rejonie pasa startowego Muzeum Lotnictwa Polskiego oraz ul. Stella–Sawickiego. Obowiązują miejscowe wygrodzenia.

XVIII XVIII XIV

Plac zabaw w Czyżynach będzie jak nowy!

2023-05-19

Jeszcze w tym roku rozpoczną się zmiany na placu zabaw przy ul. Niepokalanej Panny Marii. Zarząd Zieleni Miejskiej zaplanował modernizację istniejącego obiektu z nawierzchnią trawiastą, urządzeniami fitness, drabinkami do ćwiczeń, piaskownicą oraz boiskiem do piłki nożnej.

Powstał miejski magazyn przeciwpowodziowy

2023-05-11

Nowoczesny, funkcjonalny i perspektywiczny – taki jest nowy miejski magazyn przeciwpowodziowy, który powstał przy ul. Władysława Siwka. Zastąpił stary, dotychczas dzierżawiony, który znajdował się przy ulicy Babińskiego.

Znajdź