Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki

strefa zamieszkania w Łagiewniki - Borek Fałęcki
IX

Radni chcą utworzenia strefy zamieszkania

2024-05-24

Radni Dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki zawnioskowali o utworzenie strefy zamieszkania na obszarze ograniczonym skrzyżowaniami ulic: Zbrojarzy-Turonia, Łukasińskiego-Micińskiego oraz Huculska -Łukasińskiego.

Zarząd Dróg Miasta Krakowa
IX

Od poniedziałku zwężenie na ul. Zakopiańskiej

2024-05-24

27 maja na ul. Zakopiańskiej, w rejonie posesji nr 127, rozpoczną się prace przy budowie przyłączy wodociągu i kanalizacji. Na czas robót czekają nas zmiany w organizacji ruchu samochodów i pieszych.

IX

„Jesteś marzeniem, jesteś natchnieniem” – koncert z okazji Dnia Matki

2024-05-23

Centrum Sztuki Współczesnej Solvay zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki. Już w najbliższą niedzielę, 26 maja, wystąpi wyjątkowy duet – Józef Skrzek z córką Elżbietą. Początek o godz. 17.00.

Program Budowy Parkingów Lokalnych – wnioski do końca maja

2024-05-15

Projekt pod nazwą „Program Budowy Parkingów Lokalnych” ruszył w 2020 r. Niedawno miasto przyjęło nową uchwałę, która wprowadziła w nim dwie zmiany – dotyczące wkładu rzeczowego oraz minimalnej liczby miejsc postojowych. Wnioski można składać do końca maja.

„Ogród z klasą” w Twojej szkole! Zgłoś się do 3. edycji programu

2024-04-03

To już 3. edycja popularnego programu zajęć dla uczniów przedszkoli i szkół podstawowych, który inspiruje i zachęca do tworzenia szkolnych ogrodów. Dlaczego akcja cieszy się dużym zainteresowaniem? Ponieważ uprawa roślin zachęca dzieci do dbania o zdrowy styl życia, a lekcje w „zielonej klasie” są pełne ciekawostek. Zgłoszenia do programu są przyjmowane do końca maja, a wyniki poznamy do 28 czerwca.

XVIII XVIII VIII

Duże zainteresowanie przetargiem na budowę ul. 8 Pułku Ułanów

2024-03-12

Aż 13 ofert w przetargu na budowę ul. 8 Pułku Ułanów. Chodzi o trzy z czterech odcinków nowej infrastruktury, która ułatwi poruszanie się samochodem, autobusem i rowerem w dzielnicach VIII i IX.

Znajdź